wtorek, lipca 21, 2015

TEST KLOCKÓW PLUS-PLUS (Klocki 3210 Plus-Plus Midi 100 szt.)

                                                
Mamy zaszczyt przedstawić Wam wyniki naszego testu nowości na polskim rynku- genialnych klocków Plus-Plus. Koniecznie zapoznajcie się z opinią!

Według nas: jak już wspomniałam na początku- są G-E-N-I-A-L-N-E! Zachwycamy się nimi całą rodziną od kilku dni, od rana do nocy, każdy na swój sposób. Rysio uczy się wpinać i wypinać klocki, ćwicząc przy tym motorykę małą, uczy się kolorów, a także tworzenia zbiorów. Ćwiczy koncentrację, orientację przestrzenną i koordynację wzrokowo- ruchową. Rozwija również swoją wyobraźnię i kształtuje kreatywność. Natomiast my- staruchy, prześcigamy się w coraz to ciekawszych konstrukcjach, podbierając sobie klocki i spędzając kreatywnie czas. Teraz, gdy ktoś pyta zdziwiony- "Nie macie w domu telewizji?! To co robicie popołudniami?", odpowiadamy, że "oprócz czytania, układamy plusy", czyli klocki Plus-Plus... Dostarczają wiele radości, przynosząc przy okazji korzyści rozwojowe oraz integrując rodzinę i/lub znajome dzieciaczki. Plus- Plus zaskakują swoją prostotą wykonania, jakością i niezliczoną ilością pomysłów na ich układanie. Myślę, że są na tyle trwałe, że nie idzie ich odgryźć lub złamać, gdyby jakieś głodne dziecko było na tyle ciekawe ich smaku czy miało tyle energii. Producent zaleca zabawę od 3. roku życia, jednak jeżeli będziemy bawić się razem z brzdącem można zacząć już wcześniej w wieku 1,5-2 lat.

Zastanawiacie się jakie opakowanie kupić dla swoich pociech? Moim skromnym zdaniem, jeżeli maluch, tak jak mój Rysio, rozpoczyna dopiero swoją przygodę z klockami, wystarczy opakowanie midi 100 sztuk. Jeżeli dziecko potrafi już łączyć ze sobą klocki w pierwsze konstrukcje, warto pomyśleć o większej ilości- tj. 200sztuk. Natomiast jeżeli Plusami ma się bawić rodzeństwo lub cała rodzina, polecam największe opakowanie 400 sztuk. Wtedy jest szansa, że nikt nie będzie sobie podbierał kolorów, nie zabraknie klocków i do tego ma się większą możliwość budowania wymyślnych konstrukcji.

Szczerze polecamy klocki Plus-Plus i zachęcamy do kreatywnej zabawy!


                                              

Według producenta: Klocki Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, otrzymały liczne nagrody i wyróżnienia. Występują w dwóch rozmiarach Mini - 20mm i Midi 50mm. Klocki Mini są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, ale też dla starszych wielbicieli klocków. A specjalnie dla najmłodszych dzieci stworzono klocki Plus-Plus w wersji Midi (50 mm). Większe elementy zostały tak zaprojektowane, aby ułatwić zabawę małym rączkom. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców. Można łączyć z innymi zestawami.

2 komentarze:

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...