poniedziałek, lutego 01, 2016

KREATYWNE KLOCKI MELI


Klocki są dobre zawsze i wszędzie- o każdej porze dnia i nocy, w każdym nastroju, w każdym wieku, przy każdej okazji :) Angażują zarówno chłopca, jak i dziewczynkę. Dlatego uwielbiamy je całą rodziną!

Lubimy różnego rodzaju klocki i chętnie poznajemy ich nowe wcielenia. Ostatnio zafascynowały nas Meli Creative Bloks. Znacie je? To klocki polskiego producenta, więc przy zakupie wspomagamy rodzime produkty ;)To płaskie, kolorowe bloczki, wszystkie o identycznej wielkości oraz kształcie. Łącząc je ze sobą można wyczarować co dusza zapragnie! Zarówno płaskie „obrazki”, jak i przestrzenne konstrukcje. A ponieważ jest ich w pudełku aż 300 sztuk, naprawdę pozwala to na zrealizowanie mnóstwa pomysłów. Do tego aż 12 kolorów!

Poza tym można nimi rzucać, tworząc klockowie konfetti, wjeżdżać w nie resorakami, układać w kolorystyczne zbiory, liczyć, wyobrażać sobie, że są to kolorowe ciastka i jeść je na niby... Przykłady te wymyśliły tylko moje Dzieci, a Wasze maluchy mogą znaleźć i inne zastosowanie ;)


Klocki Meli łatwo się ze sobą łączy, jak i wypina- przy jednej, jak i drugiej czynności nie jest potrzebna siła.

Zabawa klockami to zawsze zajęcie kreatywne. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, koordynację ręka- oko, motorykę małą, umożliwiają swobodną ekspresję, mogą przyczyniać się do rozwoju umiejętności współpracy na przykład między rodzeństwem, ale także i uczyć samodzielnego spędzania czasu (np. kiedy mama musi ugotować obiad ;) ).


Meli Creative Blocks dają nieokreśloną ilość rozwiązań. I powiem Wam jeszcze w tajemnicy, że kiedy Dzieci już dawno śpią, klocki te pozwalają rodzicom odstresować się po całym stresującym dniu... Tylko ciiiiiiiicho-sza o tym w towarzystwie...

P.S. Wyprzedzając Wasze pytania: klocki Meli do kupienia m.in. na www.afelo.pl.

7 komentarzy:

 1. Klocki to świetna zabawa :) Jeszcze nie słyszałam o tych klockach ale chyba zainwestuję i kupię siostrze :) Świetny post ! Zapraszam do mnie :* :* http://calypso-written-by-daria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe są! I dla dzieci w każdym wieku. Piękne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas królują Lego, używane codziennie. Klocki polecane przez Ciebie też wyglądają ciekawie, stwarzają dużo konstruktorskich możliwości, a to moje dzieci lybią...super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe te klocki, nie widziałam jeszcze nigdzie takich.

  OdpowiedzUsuń
 5. Superowe klocki! Pierwszy raz widzimy, ale na pewno kupimy na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zobaczyłam je dziś w sklepie internetowym smyk i od razu mi się spodobały. Syn lubi tworzyć, nie ukrywam, że ja też dlatego, już są zamówione u Św. Mikołaja :-P Widzę posty z początku roku,a jeszcze tak mało o nich (klockach) w sieci....

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne są takie piankowe klocki. Mega bezpieczne i nie można sobie nimi zrobić krzywdy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...