czwartek, kwietnia 09, 2015

NOWE "BASIE" W NASZEJ BIBLIOTECZCE :)


To już oczywista oczywistość, że skoro do księgarń trafiły nowe książeczki z serii Basia Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, to trafią od razu i do nas :) Przecież Basia, Franek, Janek i ich rodzice to nasi przyjaciele- cała nasza 4 ich uwielbia! Co tym razem u nich słychać?

Tym razem Jankowi zginęła karta top mastera, rodzeństwo nieźle się pokłóciło, a mama zaskoczyła wszystkich ukrytym talentem piłkarza. Nie będziecie zaskoczeni, że historia skończyła się happy endem, ale ile po drodze było emocji! I co najmniej jeden morał ;) A wszystko to znajdziecie w tytule "Basia i piłka nożna".Jeśli jednak Wasze dzieciaki wolą w danej chwili zabawy plastyczne lub czujecie niedosyt po poprzednim spotkaniu z małą Barbarą, polecamy Wam również "Basię. Gdzie jest Kajetan?", czyli wielkie kolorowanie.

Gdzieś zapodział się ukochany żółw Baśki- Kajetan. Dziewczynka przeszukała całe mieszkanie- każdy kąt, każdy zakamarek- i nic! A może on poszedł do zoo?! Basia sporządza plan i wyrusza na poszukiwania. Co za niesamowita przygoda!
Czy Kajetan się odnajdzie?

Ach ta Basia! Chyba nigdy nam się nie znudzi...

1 komentarz:

  1. U nas basia jest najulubieńsza. A Piłke nozną córka zna już na pamięć. Czytamy codziennie od tygodnia.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...