wtorek, kwietnia 21, 2015

TEST PŁYNU MICELARNEGO PRZECIW ZACZERWIENIENIOM MIXA


Tak. Zdecydowanie niestety należę do 20% Polek, które mają problemy z zaczerwienieniem cery. Rozszerzone naczynka, częste reakcje alergiczne, wysypki, rumienie, swędzenie- to moja przykra codzienność.

Zaczerwienienia to jeden z najbardziej uciążliwych problemów skóry kobiet w Polsce. Dlatego poszukują one w kosmetyku do codziennej pielęgnacji właściwości łagodzących i kojących zaczerwienienia. Najczęściej wybierają tego typu produkt do demakijażu.

Wśród najlepszych 10 kosmetyków, 4 to płyny micelarne. Te obecne na polskim rynku, od kilku lat z roku na rok odnotowują większe zainteresowanie ze strony konsumentek, które poszukują w produktach wygody stosowania i wysokiej skuteczności. Kategoria płynów micelarnych rozwija się 10 razy szybciej niż cały segment kosmetyków do oczyszczania twarzy (źródło: materiały prasowe Mixa). Właśnie wszedł na rynek płyn micelarny przeciw zaczerwienieniom Mixa. Dlaczego nie miałabym go sprawdzić ;) ?

Pierwszy plus: duże opakowanie. Starczy na bardzo długo. A poza tym, przejrzysta butelka, dzięki której wiem, ile mi jeszcze zostało kosmetyku.

Drugi plus: łatwość usuwania makijażu. Maluję się codziennie: podkład, puder, róż- to wszystko ma być szybko zmyte przed położeniem się spać. Mixą usuwam zanieczyszczenia bez pocierania skóry; przemywam ją tylko nasączonym wacikiem.

Trzeci plus: delikatność. Mixa to pewna marka. Zero podrażnień, pieczenia, szczypania czy innych reakcji alergicznych. Nic!

Czwarty plus: bezzapachowy.

Piąty plus: niska cena- jakieś 23zł za tą dużą butelkę!

A teraz wady. Mogę wymienić tylko jedną- nie likwiduje powstałych już zaczerwienień. Ale właściwie, czy naprawdę jakikolwiek kosmetyk wyeliminowałby coś takiego? Nie ma cudów! Zaczerwienienia mogą zniknąć ewentualnie po zabiegach dermatologicznych i żaden płyn micelarny tego nie zmieni. Jednak dobrze, że jest taki, który dzięki swej delikatności nie podrażni skóry, a co za tym idzie- nie rozpali cery czerwonością. A to dla mnie już dużo.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...