środa, marca 06, 2013

"BASIA UCZY 2+" , Z. Stanecka, M. Oklejak, D. Nowacka, Wyd. Egmont 2013

Basia to bohaterka książeczek dla najmłodszych czytelników (2+) oraz opowiadań z miesięcznika "Dziecko". Tym razem staje się główną postacią oraz przewodnikiem po pierwszym zeszycie ćwiczeń dla Twojego dziecka. Dziwicie się, po co dwulatkowi karty pracy? Dla malucha to świetna zabawa oraz uczucie, że jest już duży, jak starsze rodzeństwo, bo przecież ma swój zeszyt ćwiczeń ;) A poprzez zabawę rozszerzy wiadomości o otaczającym świecie, poćwiczy logiczne myślenie, rozwinie wyobraźnię, udoskonali motorykę małą, nauczy się pracy według określonych poleceń, przygotuje się do nauki w przedszkolu, a także w szkole. Ale przede wszystkim spędzi mądrze czas!

Basia proponuje przyklejanie kolorowych nalepek, kolorowanie, rozpoznawanie barw i inne zajęcia, które dwulatki uwielbiają, choć dopiero się ich uczą. 


"Basia uczy" to mądra książeczka dla Twojego dziecka, która przyniesie mu wiele pożytku. Dlatego nie zastanawiaj się długo czy warto, po prostu spróbuj. Kosztować Cię to będzie zaledwie parę złotych...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...