wtorek, listopada 29, 2011

„LICZY SIĘ DZISIAJ”, J. C. Maxwell, Wyd. Logos, Warszawa 2011

(...) oprócz dnia dzisiejszego nie mamy nic. Na wczoraj jest za późno. Jutra nie możemy być pewni. I właśnie dlatego liczy się dzisiaj”.

J. C. Maxwell jest cenionym amerykańskim ekspertem do spraw przywództwa. Pracuje ze sportowcami, przedsiębiorcami, marketingowcami i innymi, chcącymi odnieść sukces. Jego książki na całym świecie rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Nie żebym pchała się do jakiegoś wielkiego sukcesu, ale chciałam zapoznać się z tym, co ma do zaoferowania swoim czytelnikom ów Maxwell.

W książce „Liczy się dzisiaj” opisuje on jak odnieść zwycięstwo nie tylko w biznesie, ale w każdej dziedzinie życia. Jego wskazówki wydają się proste i całkiem sensowne. Na pewno nie można o nich powiedzieć, że są w stylu „powstrzymuje cię tylko siła grawitacji” ;) . Oprócz porad autora, znajdziemy dużo przykładów oraz ćwiczenia przybliżające nas do triumfu.

Poradnik adresowany jest nie tylko do mających dość swojego życia według maksymy „co masz zrobić dzisiaj, zrób pojutrze”, ale do każdego kto ma ochotę popracować nad sobą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...