środa, listopada 23, 2011

TEST PEELINGU, MLECZKA ORAZ SERUM LIRENE GŁĘBOKIE NAWILŻANIE


LIRENE GŁĘBOKIE NAWILŻANIE PEELING


Wg producenta: przeznaczony jest dla skóry suchej i normalnej, która potrzebuje odświeżenia i nawilżenia. Peeling aktywnie myje skórę, a także nawilża przywracając jej naturalną hydro-równowagę. Drobne ziarna delikatnie, ale skutecznie złuszczają obumarłe komórki naskórka. Skóra staje się aksamitnie gładka oraz na nowo odzyskuje jędrność i elastyczność i zdrowy koloryt. Zawartość składnika silnie nawilżającego skórę – Moist 24 – wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry i ogranicza utratę wody z naskórka

Wg mnie: zapach ledwo wyczuwalny, więc jak ktoś używa peelingu i balsamu z innej linii, ten peeling będzie idealny. Drobinki ścierające są delikatne, nie podrażniają skóry, można go stosować nawet codziennie, co też i czynię :) Skóra jest po nim gładka i nawilżona. Produkt warty zastosowania.

LIRENE GŁĘBOKIE NAWILŻANIE MLECZKO


Wg producenta: nawilża i pielęgnuje, dzięki specjalistycznej formule biodermalnej, która utrzymuje optymalną zawartość wody na wszystkich poziomach naskórka aż do 48h. Lekka konsystencja sprawia, że mleczko łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Synergiczne działanie masła kakaowego oraz gliceryny zapewnia głębokie nawilżenie. Mikrocząsteczki wchodzące w skład formuły poprawiają elastyczność i miękkość naskórka. Mleczko doskonale odżywia i nawilża skórę dzięki zawartości wosku z oliwek, który łatwo penetruje w głąb skóry i sprawia, że skóra jest aksamitnie miękka.

Wg mnie: rzeczywiście ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Wystarczająco nawilża skórę. Pachnie świeżo, mnie kojarzy się ze świeżymi zielonymi ogórkami, które uwielbiam :) , ale to może być tylko moje skojarzenie.

LIRENE GŁĘBOKIE NAWILŻANIE SERUM


Wg producenta: przeznaczone jest dla skóry suchej i normalnej, która potrzebuje wzmocnionej i intensywnej kuracji nawadniającej. Przywraca skórze jej naturalną hydro-równowagę, dzięki specjalistycznej formule biodermalnej, która utrzymuje optymalną zawartość wody na wszystkich poziomach naskórka. Zapewnia głębokie nawilżenie utrzymujące się aż do 48h dzięki zawartości Moist 24 składnika silnie nawilżającego skórę. Hialuronian sodu tworzy na skórze film, ograniczając proces parowania wody i przywracając równowagę prawidłowych, fizjologicznych funkcji skóry. Dzięki składnikom o właściwościach emoliencyjnych serum poprawia gładkość i miękkość skóry. Mikrocząsteczki gliceryny poprawiają elastyczność i miękkość naskórka.

Wg mnie: ma gęstszą konsystencję niż mleczko, więc troszeczkę dłużej się wchłania, ale nie zatłuści ubrań, jeśli od razu wskoczycie w ciuchy. Skóra po jego zastosowaniu jest odczuwalnie nawilżona i delikatna. Wszelkie szorstkości ciała np. na łokciach czy kolanach znikają po kilku zastosowaniach. Jestem bardzo zadowolona! A zapach ma taki, jak mleczko, czyli ok. ;)

A do tego wszystkiego muszę dodać, że cena tych trzech kosmetyków jest bardzo przystępna!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...