czwartek, września 10, 2015

BAKALIE OD BAKEO.PL


W zeszłym roku w przedszkolu mojego Syna zaproponowałam pani dyrektor, wychowawcom oraz rodzicom, by zamiast wszechobecnych i niezdrowych cukierków, częstować dzieciaki bakaliami. Boszeee, jakie pospolite ruszenie nastąpiło! "BAKALIE?! Kto lubi bakalie?! Przecież żadne dziecko tego nie zje!"- krzyczeli na mnie jeden przez drugiego. Sorry, ale osobiście znam mnóstwo kilkulatków, które z przyjemnością pałaszują orzechy i suszone owoce. Ale najwidoczniej, te dzieci nie chodzą do naszego przedszkola (poza moim Synem)...

Skoro w przedszkolu bakalie są nieobecne, nadrabiamy w domu. Kilka tygodni temu, przeszukując sieć, zupełnie przypadkowo natknęłam się na stronę bakeo.pl. To miejsce, w którym znalazłam ponad 50 bakaliowych mieszanek! I to takich, jakich do tej pory nigdzie nie spotkałam, np.:
"Egipskie ciemności", czyli suszone winogrona i truskawki;
"Blondynka Czy Brunetka"- chipsy bananowe, kawa w czekoladzie, morwa biała suszona;
"Mózg operacji"- aronia suszona, jagody goji, morwa biała suszona;
"Globetrorrer"- kantalupa kandyzowana, chipsy bananowe w karmelu, orzechy macadamia;
i mnóstwo innych.

A ponieważ KOCHAM BAKALIE, nie musiałam się długo zastanawiać...


Bakeo.pl to sklep internetowy z subskrypcją. Co to oznacza? Dokonujesz oceny ponad 50 mieszanek bakalii pod kątem chęci ich otrzymania, w skali: nie (nie lubisz), może (chcesz spróbować), chętnie (jeśli lubisz), bardzo (wyjątkowo lubisz), wyślij wkrótce (jeśli chcesz szybko spróbować). Następnie wybierasz wielkość paczki (np. 4 mieszanki), częstość i miejsce dostawy. Możesz zaplanować, że co poniedziałek paczka od bakeo.pl dotrze do Twojego miejsca pracy, byś miło rozpoczął tydzień! Albo zamawiasz w piątki, prosto do domu ;) Albo każdy inny dzień tygodnia i dowolne miejsce, do którego dotrze listonosz Poczty Polskiej. Pomysłowe, prawda? Jeśli masz ochotę, możesz także zamówić paczkę- niespodziankę dla przyjaciółki, męża czy teściowej ;)

Paczuszka jest tak zaprojektowana, by zmieściła się do każdej typowej skrzynki na listy. Nie musisz więc czekać na nią w domu czy martwić się awizo na poczcie. Paczka trafi wprost do Twojej skrzynki pocztowej!


Oprócz wybranych bakaliowych mieszanek otrzymuje się ulotkę z dokładnymi wartościami odżywczymi i składem paczek (to również jest dostępne na stronie internetowej, ale przynajmniej nie trzeba szukać). A to idealne rozwiązanie dla liczących kalorie.


Pomysł i produkty bakeo.pl oceniam pozytywnie (nie mogłam znaleźć innego odpowiedniego słowa...). Właściwie pomysł jest genialny! A taka paczka raz w tygodniu, nawet jeśli są w niej 4 mieszanki, to dla takich bakaliożerców jak MY, to zdecydowanie za rzadko! Ja poproszę o dostawę codziennie ;)

3 komentarze:

  1. jakie pysznosci! stronka wydaje sie bardzo ciekawa, od razu w nia wchodze:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Mmm, uwielbiamy bakalie. Kilogramami by musieli to dostarczać ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo interesujące. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...