czwartek, października 31, 2013

MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY, CZYLI TEST ZIMOWEJ ODZIEŻY DZIECIĘCEJ LUPILU


Niedawno do sieci sklepów Lidl trafiła już zimowa odzież dziecięca Lupilu. Co prawda do kalendarzowej zimy jeszcze 2 miesiące, ale przecież nigdy nie wiadomo, kiedy tak naprawdę sypnie śniegiem i porządnie przymrozi. Wolę być przygotowana, dlatego moje dzieciaki wyposażyłam już w ciepłe kombinezony. Idealne na śnieg, mróz, lód, wiatr i co tam nam jeszcze może przynieść zima (ale znowu bez przesady, bo długiej i srogiej zimy nie lubimy!).

Rysio ma kurtkę i spodnie narciarskie (do kupienia osobno). Odzież wykonana jest z wiatro- i wodoszczelnego materiału z systemem Bionic Finish Eco na poziomie 3000 mm. Poza tym cechuje się praktycznymi rozwiązaniami, takimi jak:
- wysoko zapinany przedni zamek błyskawiczny z osłoną brody i pliską (dot. kurtki),
- rękawy z wewnętrznymi ściągaczami z polaru, chroniącymi przed wiatrem (dot. kurtki) ,
- regulowany śniegołap z gumą antypoślizgową (dot. kurtki i spodni),
- odblaskowe elementy, zapewniającymi lepszą widoczność dziecka (dot. kurtki i spodni) ,
- zgrzewane szwy (dot. kurtki i spodni),
- częściowo elastyczny, ocieplający pas z podwyższoną osłoną nerek (dot. spodni),
- odpinane, regulowane szelki (dot. spodni).Spodnie, jak i kurtka są super wygodne. Nie krępują ruchów, nie są puchate, więc dziecko nie wygląda, jak napompowane ;) Śnieg nie ma szans, by wpaść maluchowi za kołnierz, pod rękaw czy nogawki. Dzięki szelkom spodnie nie spadną z pupy, podczas dzikich śnieżnych zabaw, a kurtka na pewno nie podwinie się wysoko.Kurtki dostępne są w 6 pięknych, kolorowych wzorach w cenie 55 złotych, a spodnie w 4 wzorach za 45 złotych. Jest to moim zdaniem hit cenowy- nigdzie nie widziałam tak taniej odzieży narciarskiej takiej jakości! Stąd też pewnie te wycieczki rodzin do Lidla oraz szał przymierzania i wybierania odpowiednich ciuchów.
Nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo lubię ciuchy dziecięce z Lidla. Marka Lupilu produkuje dobre jakościowo i w dobrej cenie ciuszki.Zuzanka ma zimowy kombinezon, wykonany z poliestru z systemem Bionic Finish Eco. Jest wodoodporny, a także nie wchłania zabrudzeń (dzięki Bogu!). Inne cechy:
- zamek błyskawiczny z osłoną brody,
- odpinany kaptur,
- ciepłe watowanie, a poszewka z miękkiego polaru,
- ściągacze rękawów ze śniegołapem,
- ściągacz z regulowaną gumką na zakończeniu nogawki.
Dostępne w 2 wzorach w cenie 49,99zł

Kombinezon bardzo nam się podoba, jest praktyczny, a nasza Mała, jak widać czuje się w nim dobrze.


Jesteśmy więc gotowi na przyjście zimy, ale szczerze Wam się przyznam- mam nadzieję, że przyjdzie na jeden dzień i pójdzie sobie gdzie indziej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...