czwartek, lipca 05, 2012

TEST NAWILŻAJĄCEGO BALSAMU DO UST CARMEX MINT


 
Otrzymałam do przetestowania ten oto balsam do ust. Serdecznie dziękuję producentowi, a Was zachęcam do zakupu, bo warto! Przeczytajcie dlaczego:

Wg producenta: Alfred Woelbing, który cierpiał z powodu suchych i popękanych ust, wynalazł balsam do ust Carmex® na początku lat 30-tych dwudziestego wieku w USA. Alfred wlewał ręcznie swoją specjalną miksturę do małych szklanych słoiczków, które sprzedawał aptekarzom, dowożąc je osobiście samochodem. Od tego czasu balsam Carmex stał się znaną i cenioną międzynarodową marką. Na całym świecie co minutę sprzedaje się ponad 130 balsamów Carmex. Rodzina Woelbing nadal prowadzi firmę. Balsam do ust Carmex zawiera unikalny zestaw składników, wraz z naturalnymi substancjami nawilżającymi, takimi jak masło kakaowe i lanolina. Te i inne składniki nadają ustom zdrowy wygląd, dzięki utrzymywaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia, co zapobiega ich wysuszaniu i pękaniu. Zalecamy stosowanie balsamu do ust Carmex przed i po nałożeniu pomadki, aby ułatwić jej równe nakładanie, utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, uzyskać długotrwały efekt miękkiego i gładkiego wyglądu ust. Carmex zawiera kamforę i mentol. Składniki te powodują efekt chłodzenia, przynoszą ulgę podrażnionym, mocno popękanym ustom, nadają im zdrowy wygląd, dzięki temu czujemy się tak dobrze i dobrze wyglądamy.

Wg mnie: zacznę od opakowania- małe, zgrabne, zmieści się w każdej torebce, nawet malutkiej wieczorowej ;) Tubka jest odkręcana, a końcówka ułatwia aplikację. Zapach balsamu jest miętowo orzeźwiający- mój Mąż za każdym razem myśli, że myłam zęby :) Mentol zawarty w tym kosmetyku daje działanie chłodzące, co jest fajne w letnie upalne dni, lecz kiedy temperatura nas nie rozpieszcza, efekt chłodzący troszkę mnie drażni. Jednak warto go mieć. Wyobraźcie sobie gorące pocałunki studzone Carmex mint … Balsam- obojętnie jaki zapach wybierzecie (a jest w ofercie i truskawkowy i zielona herbata i inne smakowite)- ma nieporównywalny z innymi podobnymi produktami efekt nawilżania i wygładzania ust. Jest genialny! Od pierwszej aplikacji jestem zachwycona i już nigdy nie użyję innego balsamu. Nawilża na bardzo długo, nawet gdy balsamu nie ma już na ustach, są dalej miękkie, wygładzone i nawilżone. Do zakupu zachęca też cena- ok. 8-9zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...