niedziela, lutego 05, 2012

TEST WODY ŹRÓDLANEJ WOSANA MAMA I JA


Wg producenta: to niegazowana, krystalicznie czysta woda, czerpana z głębokości 170 m. Doskonała dla kobiet w ciąży, niemowląt i starszych dzieci. Posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Woda "Mama i ja" pomoże Ci przygotować napoje i posiłki dla Twojego maleństwa. Fundacja Pro-Test na zlecenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przeprowadziła test wód mineralnych i źródlanych, dostępnych na sklepowych półkach. Spośród 15 testowanych produktów woda Mama i ja dostała jedną z dwóch najwyższych ocen.

Wg mnie: wody tej używam do przygotowywania pierwszych przecierów oraz mleka modyfikowanego dla Rysia. Mam pewność, że Wosana Mama i ja jest wodą bezpieczną dla maluszka, który przecież ma wrażliwy układ pokarmowy. Woda jest świetnie tolerowana przez Synka, a i ja ją popijam :) Lubię ją, ponieważ ma neutralny smak (a są na rynku też i wody źródlane o jakimś dziwnym smaku).

2 komentarze:

  1. W tesco jest teraz promocja :) Za 1,99 zł kupuje się dwie butelki duże ;) Promocja chyba ważna do środy. Ja zakupuję dużo wody na fitness, ale że mam wrażliwy układ pokarmowy to muszę zawsze uważać. Cieszy mnie dobra opinie o tym produkcie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super woda,też testowaliśmy :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...