środa, lutego 29, 2012

TEST MIGOCZĄCE HULI- KULI VTECH


Wg producenta: Migocząca Hula-Kula jest stworzona z myślą o dzieciach, które zaczynają stawiać pierwsze kroki i badać otaczający je świat.
Naciskając guziki Kuli, można usłyszeć różne melodie i piosenki, a także zapoznać się z podstawowymi kolorami i kształtami. Kula jest wyposażona w mechanizm, który samoczynnie wprawia ją w ruch, a kolorowo migocące światełka i zabawne dźwięki zachęcają dziecko do samodzielnego chodzenia. Grupa wiekowa: 6-24 miesięcy. Cechy charakterystyczne produktu:
  • przyciski ze zwierzętami,
  • biedroneczka, co kręci kółeczka,
  • światełka,
  • przyciski z cyframi 1-3
  • polski lektor
Wg mnie i Rysia: zabawka świetnie motywuje dziecko do aktywności ruchowej. Rysio między innymi dzięki niej nauczył się obracać na boki oraz pełzać. Emanujące kolory, przyjemny głos pani lektor śpiewającej piosenki oraz wymawiającej nazwy zwierząt, figur geometrycznych oraz cyfr, a także radosne melodie sprawiają, że mój Smyk rozmawia sobie z Kulą. Wychodzi na to, że jest to Jego przyjaciółka :) Kiedy muszę zrobić obiad i potrzebuję na to chwili spokoju (w sensie bez marudzenia), daje Małemu Hulę- Kulę i wszyscy mamy to, czego potrzebujemy. A gdyby tego było mało, zabawka jest w 100% edukacyjna- wspiera rozwój językowy, sensoryczny, motoryczny, umysłowy. Jest też wykonana z trwałego i bezpiecznego materiału- była testowana przez wiele znajomych dzieci w różnym wieku i nie ma na sobie żadnej rysy czy pęknięcia. Mamy ją już 3 miesiące i jeszcze się nie znudziła!!! Rysiu z rodzicami polecają :) 

                       A oto prezentacja Huli- Kuli Vtech na filmie z YouTube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...