poniedziałek, czerwca 23, 2014

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE Z OLYMPUSEM

W piątek 20 czerwca miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach fotograficznych dla blogerek parentingowych. Zajęcia organizował Olympus, a prowadzili je Diana i Rafał z dr5000.


Z warsztatów wyszłam z dużą wiedzą i pomysłami na fotki moich Dzieci. Diana i Rafał cierpliwie, z pasją i uśmiechem na twarzy tłumaczyli nam sztukę fotografii, a dodatkowo miałyśmy okazję ćwiczyć swe umiejętności na małych cudeńkach Olympusa. Aparaty te zrobiły na mnie wrażenie, teraz marzę o jednym z nich ;)
Na spotkaniu były jednak chwile, kiedy czułam się jak ufoludek, bo nie wiedziałam o czym do mnie mówią i jak się obsługuje tę "maszynę". Ale by się usprawiedliwić ;) , byłam po nieprzespanej nocy (Rysiek miał gorączkę i leciało mu z nosa, wiecie jak to jest...), działałam na nieznanym sprzęcie, a że jestem ociemniała technicznie, było mi zwyczajnie trudno.

Wszystkie mamy fotografują swoje dzieci, dzieci fotografują swoje mamy, a ja fotografuję wszystkich...
... i wszystko
Muszę się jeszcze bardzo poważnie podszkolić...

Między jednym zdjęciem a kolejnym, udało mi się poznać blogerki z Poznania i Szczecina. Niestety nie wszystkie adresy blogów zdołałam zapisać, więc dziewczyny odezwijcie się do mnie!
Całe szczęście, że znowu się spotkamy po wakacjach ;)

2 komentarze:

  1. Ja też tam byłam i potwierdzam, że warsztaty były świetne!!
    Fajnie było się spotkać! Do następnego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. dr5000! Uwielbiam, mają gadane :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...