wtorek, czerwca 24, 2014

"FANCY NANCY. NIEBYWALE WYJĄTKOWA DZIEWCZYNKA", J. O'Connor, Wyd. Papilon 2014

To niebywałe, jak pomysłowe mogą być małe dziewczynki. Jedną z nich, lecz na pewno niebywale wyjątkową jest Fancy Nancy. Ciągle miewa ciekawe propozycje zajęć dla siebie i najbliższych- dekoruje swój pokój w niebywałym stylu (kwiatki, łańcuchy, ozdoby choinkowe plakaty modelek, ...), ubiera się niebywale oryginalnie (cekiny, szale boa, wszelkie świecidełka, koronki, ...), wymyśla niebywałe zabawy (ach, trudno to wprost opisać...), miewa niebywałe przygody, uwielbia język francuski, bo jest niebywały. A przy tym jest niebywale zabawna, urocza, radosna.Fancy Nancy pokochały już dziewczynki na całym świecie, teraz czas na nasze najmłodsze Polki :) Chociaż szalone pomysły Fancy, podobają się też chłopakom- dziewczyna może stać się więc ich kumpelą. Trochę przypomina mi ona Pippi Langstrumpf, z tym że Nancy jest bardziej kobieca...

Książka ta została pięknie wydana. Ilustracje przypadną do gustu wszystkim małym panienkom- są bardzo kolorowe, stylowe, przyciągające wzrok, po prostu niebywałe! Idealnie wpasowują się w naturę Fancy Nancy.
A jeśli uda Wam się zdobyć ten tytuł z limitowaną niespodzianką, śmiechy chichy może przerwać tylko czkawka* ... ;)*Moje Dzieciaki, kiedy aż zanoszą się od śmiechu, zawsze dostają czkawki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...