poniedziałek, czerwca 16, 2014

TEST BARDZO DELIKATNEGO SZAMPONU MICELARNEGO MIXA BABY

Moim zdaniem: skoro tak bardzo zachwycił mnie tonik micelarny Mixa, postanowiłam wypróbować kolejny ich produkt. Tym razem zdecydowałam się na produkt dla dzieci. Najpierw testowałam na sobie, a dopiero później wypróbowałam na Maluchach. Ponieważ jestem strasznym alergikiem, już się sprawdziło wielokrotnie, że jeśli sama przejdę próbę, moje Brzdące są bezpieczne.

Szampon micelarny rzeczywiście jest bardzo delikatny. Łagodnie myje czuprynkę, świetnie się pieni, nic a nic nie szczypie w oczy. Mój Rysiek uwielbia modelować pianą irokeza lub inne fantazje, ale nie na swojej głowie, tylko na głowie Siostry ;)
Szampon łatwo się spłukuje, co jest ważne podczas mycia tej najmłodszej główki- przynajmniej się nie męczy i nie denerwuje, że spłukiwanie trwa za długo. Włosy nie są poplątane, są miękkie i puszyste.
Lecz zdecydowanie największą zaletą tego szamponu jest jego zapach! Cudowny zapach małego dziecka! Zakochałam się w nim i choćby dlatego warto było wypróbować delikatny szampon micelarny Mixa Baby. Cena ok. 11zł, więc wcale nie tak dużo ;) Polecam!

Zdaniem producenta:
MISJA: Dokładne oczyszczanie włosów dziecka niepowodujące szczypania oczu.
KONSYSTENCJA:  Podczas aplikacji zmienia się w kremową pianę, którą łatwo spłukać.
DZIAŁANIE: Skuteczne codzienne oczyszczenie włosów dziecka. Włosy nie plączą się, są sprężyste i zdrowo błyszczą.
SKŁADNIKI:
Formuła* szamponu zawiera micele, które wzmacniają jej skuteczność. Pochłaniają brud i zanieczyszczenia, aby dokładnie oczyścić włosy dziecka.

2 komentarze:

  1. Też miałam jeden produkt tej firmy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście cena nie jest jakaś kosmiczna, całkiem przystępna, nie miałam jeszcze okazji używać produktów Mixa, ale może spróbuję jak zużyjemy obecny szamponik.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...