środa, czerwca 04, 2014

TEST FLUIDU- BALSAMU DO CIAŁA LAST MINUTE BODY BB LIRENE

Moim zdaniem: balsam cudownie pachnie brzoskwiniami, przywołując słoneczną pogodę i wakacyjny nastrój. Zapach ten dosyć długo utrzymuje się :) Kosmetyk też szybko i bezproblemowo rozprowadza się na skórze, a to dzięki lekkiej konsystencji. Naturalnie wyrównuje koloryt, idealnie stapiając się ze skórą. Maskuje drobne niedoskonałości ciała, typu delikatne zaczerwienienia, suchość, brak jędrności. Dobrze też nawilża. Jeszcze nie zdarzyło się, by kosmetyk ten poplamił, czy choćby pobrudził mi ubranie (ostrzega przed tym producent), może dlatego, że zanim się ubiorę, czekam aż fluid całkowicie się wchłonie.
Wszystkie te powyższe cechy sprawiają, że jest to idealny dla mnie balsam na zbliżające się lato. Wsmarowywanie go w ciało to obowiązkowy punkt każdego poranka, tak jak i wykonywanie codziennego, lekkiego, naturalnego makijażu.

Zdaniem producenta: Ten balsam został stworzony do każdego typu jasnej karnacji. Nadaje skórze atrakcyjny wygląd i zmysłowy kolor. Fluid-Balsam Body BB zawiera zamknięte w otoczkach pigmenty, które podczas aplikacji uwalniają się, nadając piękny kolor delikatnej opalenizny. Balsam jest wyjątkowo przyjemny w użyciu, bardzo dobrze się rozprowadza i dostosowuje do tonacji skóry, dzięki czemu wygląda ona naturalnie i zdrowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...