wtorek, kwietnia 10, 2012

PODPASKI Z PREPARATEM PROBIOTYCZNYM OASIS PROBIOTIC


Całkiem niedawno producent Oasis ProBiotic zaproponował mi współpracę partnerską polegającą na przetestowaniu oraz ocenie nowego produktu na rynku, jakim są podpaski z preparatem probiotycznym. Właśnie otrzymałam obiecaną przesyłkę.
Zdaniem producenta
Oasis ProBiotic w naturalny sposób zapobiegają infekcjom jakie na co dzień towarzyszą kobietom. Regularne stosowanie tych podpasek jest podstawową profilaktyką powstawania grzybiczych i bakteryjnych stanów zapalnych w obszarze waginalnym podczas menstruacji. Pomaga eliminować dolegliwości z nimi związane.
Na pierwszy rzut oka- opakowanie Oasis ProBiotic jest ładne, mieści 9 cienkich podpasek. Moim zdaniem jest ich za mało, przydałyby się opakowania ekonomiczne, ale jest to nowość, więc może producent wkrótce to ulepszy. A może jest w tym jakiś sens?
Produkt można zakupić w dobrych aptekach lub przez stronę internetową producenta, do której odnośnik znajdziecie bezpośrednio z bloga ODKRYWCZEJ MAMY- u dołu strony (pod ostatnim postem) znajduje się baner ze zniżką 20% !
A o dalszych wynikach testu Oasis ProBiotic napiszę wkrótce ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...