poniedziałek, października 01, 2012

TEST GRY ONLINE „WYSPA JAKE'A”


Niedawno testowaliśmy z Rysiem nową zabawkę do kąpieli DISNEY FISHERPRICE- JAKE I PIRACI Z NIBYLANDII. Dziś napiszę Wam, jak jeszcze Wasze przedszkolaki mogą spędzić czas z niezwykłym piratem. Mało tego- będzie to przyjemność z pożytecznym, czyli zabawa połączona z nauką. Interaktywna gra „Wyspa Jake'a” to tak naprawdę 4 różne propozycje gier! „Ucieczka na deskorolce”, „Tortowa przygoda Haka”, „Bananowe szaleństwo”, „Dobrze się przyglądaj, piracie”. Każda z nich uczy najmłodszych oczywiście obsługi podstawowych klawiszy (to taka oczywista oczywistość), ale także poznawania kierunków, położenia w przestrzeni, nazw przedmiotów, ćwiczy spostrzegawczość, czy koordynację ręka-oko. Obawiasz się, że Twój maluch nie poradzi sobie z ewentualną przegraną? Nie martw się. Pirat Jake zadba o to, by nikomu nie było przykro. Gry bawią, śmieszą i zachęcają do ponownych prób.

Poza grami, platforma umożliwia mnóstwo innej zabawy, na miarę prawdziwego poszukiwacza przygód i skarbów. Po Wyspie Jake'a oprowadzi milusińskich sympatyczna pani lektor, a w tle usłyszeć można radosną muzykę.

Interaktywna gra „Wyspa Jake'a” w całości nawiązuje do serialu animowanego Disney Junior „Jake i Piraci z Nibylandii”. Serial „Jake i Piraci z Nibylandii” opowiada o przygodach trójki młodych piratów, próbujących przechytrzyć kapitana Haka i jego towarzysza Swądka. Iza, Fajtek oraz stojący na czele załogi młodych piratów Jake opuszczają kryjówkę na Wyspie Piratów i wraz z papugą o imieniu Czachuś wypływają statkiem Łajbkiem na poszukiwanie zaginionych skarbów. Kapitan Hak jest gotowy zrobić wszystko, aby zdobyć łup jako pierwszy. Dlatego Jake będzie potrzebował pomocy swoich przyjaciół, aby ich przechytrzyć i odszukać skarb.

Serial powstał w oparciu o program wczesnego nauczania , który sprzyja rozwijaniu umiejętności fizycznych, emocjonalnych i społecznych, a także samodzielnego myślenia i dokonywania madrych wyborów.
Kluczowym elementem serialu jest praca zespołowa. Jake i jego załoga wspierają się nawzajem, dając najmłodszym telewidzom wzór do naśladowania. W serialu „Jake i Piraci z Nibylandii” pojawiają się również łamigłówki matematyczne – mali widzowie mają okazję do liczenia, rozpoznawania wzorów, kształtów oraz definiowania wielkości czy odległości.
Dobra zabawa nie może się obyć bez odpowiedniej muzyki – w serialu jest to oryginalna „piracka muzyka rockowa” skomponowana przez zespół The Never Land Pirate Band.

Z okazji premiery 2. sezonu serialu „Jake i Piraci z Nibylandii” kanał Disney Junior przygotował
dla małych widzów niespodziankę. Już 23 listopada wyświetlony zostanie odcinek specjalny pod tytułem „Łajbek uratowany”. Premiera serialu 19 października, o godz. 7:20 tylko w Disney Junior.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...