sobota, sierpnia 25, 2012

TEST ŻELU DO PRANIA JELP ORAZ PŁYNU ZMIĘKCZJĄCEGO DO PŁUKANIA TKANIN JELP

ŻEL DO PRANIA JELP

Według producenta: Unikalna receptura żelu JELP została starannie opracowana przez duńskich ekspertów, aby zapewniać bezpieczeństwo nawet najbardziej wrażliwej skórze niemowląt, dzieci i alergików. Jest to całkowicie innowacyjny produkt, który obecnie cieszy się rosnącą popularnością wśród konsumentów w Finlandii, Szwecji i Danii. Teraz również w naszym kraju pojawiła się możliwość wypróbowania całkowitej nowości w gamie produktów do prania ubranek dziecięcych. Żel JELP nie posiada żadnych sztucznych środków barwiących, które mogłyby powodować alergie skórne lub podrażnienia.
Jego złocisty kolor to naturalny efekt kompozycji składników najwyższej jakości. Ponadto produkt pozbawiony jest środków zapachowych, które często podrażniają wrażliwy system oddechowy dzieci. Dzięki niezwykłej delikatności żelu JELP, zaleca się stosowanie go do prania ubranek niemowlęcych już od pierwszego dnia życia dziecka. Dzięki szczególnym właściwościom, hipoalergiczny żel do prania JELP otrzymał pozytywną opinię skandynawskiego stowarzyszenia Astma-Allergi Danmark.
Dodatkową zaletą nowego żelu jest zawartość gliceryny, która chroni skórę rąk przed wysuszeniem podczas prania ręcznego. JELP stanowi zatem idealne rozwiązanie dla wszystkich osób troszczących się o komfort swojej skóry.
Wyjątkowość nowego produktu związana jest także z jego wydajnością. Jest on bardzo skoncentrowany – z 1litra żelu otrzymujemy aż 14 prań, podczas gdy 1litr większości płynnych środków piorących wystarcza tylko na 10 prań. Oznacza to, że żel JELP jest o 40% bardziej wydajny.
Ponadto przy produkcji żelu, Danlind pomyślał również o praktycznej stronie prania i wyposażył swój produkt w nowoczesne opakowanie. Nakrętka żelu to jednocześnie tak skonstruowany dozownik, że nadmiar żelu zostaje odprowadzony bezpośrednio do butelki i nie powoduje jej zabrudzenia przy zamykaniu.

Według mnie: bardzo delikatnie i pięknie pachnie świeżością. Gęsty, skoncentrowany żel, dzięki swej konsystencji jest skuteczny w mniejszym dozowaniu niż płyny do prania. Wystarczająco odświeża niemowlęce i dziecięce ciuszki. Nie niszczy ubrań. A przede wszystkim jest niezwykle delikatny, hipoalergiczny, nadaje się więc do prania ubrań już dla noworodków. 


PŁYN ZMIĘKCZAJĄCY DO PŁUKANIA TKANIN JELP

Według producenta: Płyny do zmiękczania tkanin JELP zawierają specjalnie dobrane składniki, które sprawiają, że ubrania są miękkie i subtelnie pachną. Wyjątkowa receptura płynów pozbawiona jest szkodliwych dla skóry barwników, a zastosowana kompozycja wonna została bardzo starannie dobrana z grupy niealergizujących substancji zapachowych. Płyny do zmiękczania JELP spełniają wysokie wymagania stawiane produktom przeznaczonym dla dzieci i osób o szczególnie wrażliwej skórze.

Według mnie: piękny, pudrowy zapach, nie drażni nosa, nawet tego najmłodszego ;) . Efektywnie zmiękcza ubranka, które stają się delikatne, przyjemne w dotyku, nie podrażniają skóry. Tak, jak wszystkie produkty Jelp, i płyn do zmiękczania rzeczywiście jest hipoalergiczny. Ufam marce Jelp, która specjalizuje się w praniu dziecięcych ubrań już od kilkudziesięciu lat i znana jest ze swej doskonałości w całej Europie.


A już w najbliższy poniedziałek rozpocznie się konkurs, w którym do wygrania będą właśnie produkty i gadżety JELP :) 1 komentarz:

  1. jeśli ma intensywny zapach to chyba nie jest hipoalergiczny? jak reakcja skóry po dłuższym używaniu? ja używam płynu do prania Bebble, który nie uczula, bo moje dziecię reaguje chyba na wszystkie alergeny świata :(

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...