sobota, października 29, 2011

TEST PODGRZEWACZA DO BUTELEK NUK THERMO RAPID

Wg producenta: podgrzewa dziecięcy pokarm za pomocą pary wodnej w ciągu 3-4 minut. Pasuje do wszystkich ogólnie dostępnych butelek i słoiczków. Zawiera koszyczek, który ułatwia wyjmowanie słoików. Wbudowana lampka kontrolna świeci się w czasie podgrzewania, a wyłącza się automatycznie po zakończeniu podgrzewania.

Wg mnie: dużą zaletą podgrzewacza jest jego mały rozmiar. Zmieści się w każdej szafce i na każdym blacie. Rzeczywiście można w nim podgrzewać wszystkie butelki i słoiczki popularnych producentów. Użytkowanie go jest bardzo proste, poradzi sobie więc z nim nawet babcia, którą przerażają nowoczesne sprzęty domowe ;) Po włożeniu wtyczki do prądu, zdejmujemy z podgrzewacza dołączoną miarkę, wlewamy do niej wodę zgodnie z instrukcją i naciskamy przycisk.

Zaskoczyło mnie, że taka mała ilość wody wystarczy do odpowiedniego podgrzania! Wystarczy też zaledwie kilka minut i już! Jak się dobrze zorganizujesz, to dziecko nawet nie zdąży zapłakać (a jeszcze kilka tygodni temu wkurzałam się, podgrzewając mleko w garnku. A Młody krzyczał wtedy strasznie! To był koszmar!).
Podsumowując, z podgrzewacza jesteśmy bardzo zadowoleni. Ułatwia nam życie, kiedy chcę gdzieś wyjść i zostawiam swoje mleko w lodówce.

Idealny sprzęt dla nowoczesnych rodziców i to za dobrą cenę. Według mnie warto się skusić!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...