czwartek, października 20, 2016

GRA KARCIANA "CAR CARDS", Trefl 2016


Płacz, marudzenie, próby wydostania się z pasów i fotelika, pytania typu "daleko jeszcze?", wołanie na siku i jedzenie co 5 minut... (właściwe podkreślić)- co jeszcze robią Wasze znudzone podróżą dzieci?

Choć już dawno po wakacyjnych wojażach, w nasze ręce trafiła gra karciana Car Cars- jak sama nazwa wskazuje- doskonała do zabawy w samochodzie.

Idea jest niezwykle prosta. Myślę, że co niektórzy sami na nią wpadli i próbowali zaproponować dziecku. Tylko z jakim skutkiem?

Kto pierwszy zobaczy czerwone auto- wygrywa! Kto widzi taksówkę? A kto dom? Dymiący komin, psa, znak drogowy, kościół, piłkę, koparkę, samolot...?

Znacie tę zabawę, prawda? Jednak wersja z kartami jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Karty należy potasować, a następnie rozdać po 5 dla każdego gracza (może lepiej żeby kierowca nie grał...). Zapoznając się ze swoimi kartami, wyszukujcie za oknem wskazanych obiektów. Pamiętajcie o tym, że karty są dwustronne. Komu pierwszemu uda się znaleźć w terenie 3 obiekty, ten wygrywa!Gra przeznaczona jest dla 2 do 6 graczy, ale i jedno dziecko samodzielnie może się nią zająć.

55 kart sprawi, że zabawa Car Cards może trwać i trwać, do końca podróży. Pytanie tylko, czy macie ochotę się w to angażować? My mamy ochotę! Gra jest prosta i przynosi wiele radości. Poprawia humor znudzonym pasażerom i magicznie przyspiesza czas- ani się nie obejrzycie, a dojedziecie do celu ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...