piątek, lipca 22, 2016

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA DZIECINNIE PROSTA


"Złap mnie jeśli potrafisz"- to domena nie tylko moich Dzieci, akurat kiedy należy je posmarować kremem... Uciekają, chowają się w trudno dostępnych rodzicom miejscach, zasłaniają twarz rękami, przybierają bezpieczną pozę żółwia... Dlaczego?! O co Wam chodzi Dzieciaki?!

Posmarowane oczy, włosy, ubrania- to normalka. A przy tym siłowanie się z tubką kremu... Znacie to?

W tym roku, dobrym słowem i miłością przekonałam Milusińskich do nieruszania podczas aplikacji kosmetyku. A tak naprawdę zadziałały dwa pomysły: pierwszy- pozwoliłam im smarować się samodzielnie, ja tylko poprawiam ewentualne niedoróbki; drugi- mamy super produkt, który tak ich rajcuje, że sami się o niego proszą. Voilà ;)


Emulsja ochronna dla niemowląt i dzieci na słońce SPF50 Pharmaceris
to jednocześnie spray z multipozycyjną aplikacją 360 stopni. Co to oznacza? Szybką aplikację! Łatwe dozowanie! Pod każdym kątem- obojętnie czy trzymasz rękę ze sprayem bokiem, czy do góry dnem, to nie ma znaczenia! Nie musisz też się siłować z tubką! Yuuupiii :) Nareszcie ktoś o tym pomyślał! Toż to luksus taki produkt ;)


Emulsja przeznaczona jest dla niemowląt od 6. miesiąca życia i oczywiście dzieci starszych, jak i dorosłych. Wodoodporna, obniża ryzyko powstawania uszkodzeń i poparzeń słonecznych nawet podczas zabawy w basenie, morzu czy jeziorze. Formułę uzupełnia witamina E o silnym działaniu neutralizującym wolne rodniki, odpowiedzialne za reakcje fotouczulające. Wzmacnia barierę lipidową skóry, nawilżając i odżywiając naskórek. Emulsja likwiduje szorstkość skóry, pozostawiając ją gładką i miękką w dotyku. Nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy.


Poza tym nie zawiera parabenów, alergenów, barwników, kompozycji zapachowych, alkoholu, PEG, czyli jest to produkt w pełni bezpieczny dla wrażliwej skóry.

Dla moich aktywnych Szkrabów- doskonały!


Pojemność: 150ml
Cena: ok.45zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...