sobota, października 04, 2014

IDEALNA BUTELKA NA JESIENNO- ZIMOWE SPACERY?


Są trzy trudne sprawy podczas dłuższych i/lub aktywnych wyjść z niemowlakiem w porze jesienno- zimowej: 1. ubieranie dziecku grubych i wielu warstw ciuchów, 2. kiedy w połowie spaceru trzeba malucha przewinąć, a za bardzo nie ma gdzie, 3. kiedy brzdącowi chce się pić, a przygotowana w domu woda już prawie zamarzła...
O pierwszych dwóch kwestiach, napiszę innym razem. A ponieważ właśnie dowiedziałam się o samopodgrzewającej się butelce, dziś będzie o niej.

Butelka Iiamo go. Została opracowana tak, by ogrzać pełną butelkę płynu z temperatury pokojowej (18-21 stopni) do 37 stopni w około 4 minuty. Jeżeli płyn ma inną temperaturę lub jeśli butelka nie jest pełna, wtedy temperatura podgrzanego płynu może się różnić, dlatego należy zawsze sprawdzić temperaturę płynu przed podaniem go dziecku.

W parku berbeć woła o pić? Napełnij butelkę Iiamo płynem. Włóż wkład do butelki. Przykręć dokładnie dno. Lekko wstrząśnij butelką i odczekaj około 4 min. I już. A kiedy maluszek po kilku miesiącach nie będzie potrzebował już smoczka, do butelki wystarczy dokupić wkład bidonowy.

Żałuję, że nie zdążyłam przetestować tej nowoczesnej butli na moich Dzieciach...  Ale jeśli ktoś z Was jej używa, jestem ciekawa opinii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...