poniedziałek, stycznia 23, 2012

Czy zastanawiałaś się już na co oddać 1% podatku? Przeczytaj proszę o Julce.

Julka jest starsza od naszego Rysia o tydzień (urodziła się 16 lipca 2011 r.). Jest jego kuzynką, ale jeszcze się nie poznali, ponieważ od urodzenia przebywa ona w szpitalu. Cierpi na rzadkie schorzenie jakim jest artrogrypoza (sztywność wielostawowa). Dziewczynka ma przykurcze w stawach łokciowych i barkowych, w nadgarstkach, w stawach palców rąk, w stawach kolanowych, a także stopy końsko szpotawe. Wymaga też stałego odsysania. Żeby tego było mało Julka ma zaćmę wrodzoną.

Rehabilitację maleństwa (której efekty powoli zaczynały być widoczne) przerwało zapalenie płuc, które w połączeniu z lejkowatą klatką Julki doprowadziło do poważnych problemów z oddychaniem i dziś Julka nie oddycha sama - przeszła zabieg tracheotomii i oddycha przy pomocy respiratora. Ponownie rozpoczynamy rehabilitację, ale nadal przebywamy w szpitalu czekając na respirator, z którym rodzice będą mogli zabrać Julkę do domu.

Aby zapewnić w przyszłości dziewczynce godne życie potrzebna jest intensywna rehabilitacja oraz uczestnictwo w turnusach rehabilitacyjnych, a na to potrzeba dodatkowych funduszy.

 Na podstawie podpisanego porozumienia, Fundacja Słoneczko zbiera pieniądze na rehabilitacje Julki. Pieniądze zgromadzone na subkoncie Julki Stefaniak zostaną przekazywane na rehabilitacje i leczenie tylko na podstawie okazanych, imiennych faktur. Dlatego przekazanie środków na konto Fundacji jest gwarantem celowego wydatkowania Waszych pieniędzy.

PRZEKAŻ PROSZĘ 1% PODATKU DLA JULKI

KRS: 0000186434
W informacjach uzupełniających - cel szczegółowy 1% należy wpisać:
dla Julii Stefaniak na leczenie i rehabilitację, 293/S

Pieniądze można też przekazać w formie darowizny na konto Fundacji Słoneczko
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SŁONECZKO
77-400 Złotów
Stawnica 33
nr konta: 89 8944 0003 00002088 2000 0010
z dopiskiem:  Na rehabilitację Julii Stefaniak  293/S


Będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc 

 Więcej o Julce

                              

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...