środa, stycznia 04, 2012

„CHOROBY WIEKU DZIECIĘCEGO”, J. Tylżanowska- Kisiel, Wyd. Helion, Gliwice 2007


Niestety choroby nie omijają naszych dzieci. O ile lekceważymy pierwsze objawy u siebie, u dziecka trzeba być bardziej spostrzegawczym i odpowiedzialnym. Najczęściej zachorowalność zwiększa się w okresie jesienno- zimowym, gdy posyłamy dziecko pierwsze miesiące do żłobka, przedszkola i szkoły lub z innych powodów, których trudno uniknąć.

Jakie schorzenia mogą „dopaść” naszego malca? Na co można i warto szczepić? Na które choroby, po ich przebyciu uodparniamy się na całe życie? Jak rozpoznać objawy? Jaką zastosować profilaktykę? Co powinno nas skłonić do wizyty lekarskiej? Te podstawowe informacje znajdziesz w poradniku "Choroby wieku dziecięcego", który kosztuje zaledwie kilkanaście złotych.

Autorka „jest lekarzem medycyny, specjalistą alergologiem, pulmunologiem oraz pediatrą. Jako lekarz- praktyk przez wiele lat pracowała na oddziale dziecięcym w szpitalu w Otwocku. Obecnie jest zatrudniona w kilku poradniach alergologicznych”. Książka więc uwzględnia polskie warunki dotyczące możliwości leczenia.

Książka jest dostępna m.in. w księgarni internetowej Septem

1 komentarz:

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...