czwartek, sierpnia 16, 2018

"POSŁUSZNA ŻONA" Kerry Fisher, tłum. A. Sobolewska, Wyd. Literackie 2018


Czytając tę powieść zaczęłam zastanawiać się, jakie tajemnice kryją się za zamkniętymi drzwiami domów. Kim są ci, którzy wydają się, że wiodą życie idealne, a kim ci, którym współczuję? Czy naprawdę da się grać przed ludźmi kogoś zupełnie innego, niż jest się w wśród swoich?

Maggie pochodzi z rodziny silnych i samodzielnych kobiet, które od pokoleń miały pecha do mężczyzn- żyły więc same, samotnie wychowując swoje dzieci. Pewnego dnia Maggie zakochuje się z wzajemnością w Nico, bogatym biznesmenie, wdowcu z córką- nastolatką, pochodzącym z kolei z tradycyjnej włoskiej familii. Dziewczyna nie może uwierzyć, że taki facet mógł się nią zainteresować, oświadczył się, troszczy się o nią, akceptuje jej syna, i traktuje ją jak księżniczkę. A przecież ona najwyżej jest Kopciuszkiem...

Lara natomiast jest żoną brata Nico. Maggie wydaje się, że Lara i Massimo to para idealna. Po 10 latach małżeństwa zachowują się, jakby przeżywali właśnie swój miesiąc miodowy. On zarabia i utrzymuje rodzinę, a ona wychowuje ich syna i jest perfekcyjną panią domu. Jest jeszcze włoska mamma- teściowa oraz duchy pierwszych żon. Jaką tajemnicę ukrywa rodzina Farinelli?

"Posłuszna żona" sprzedała się w prawie pół miliona egzemplarzach! Jeśli zaczytujecie się w powieściach Jojo Moyes, Diane Chamberlain, Marleny de Blasi czy Petera Pezzellego, pokochacie też i tę autorkę- Kerry Fisher. Dajcie znać, czy lubicie tego typu powieści! 😌Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...