piątek, sierpnia 14, 2015

TEST LIRENE LACTIMA


Uff, kocham lato, uwielbiam ciepło, ale takie upały, jakie ostatnio nas dotykają, to już przesada! Jeden prysznic dziennie to zbyt mało, by czuć się komfortowo. Szkoda, że nie wszyscy dbają o higienę nawet w takie gorące dni... Ale o nich nie mam zamiaru pisać.

O higienę dbać i trzeba, i warto- nie ma o czym dyskutować. Płynów do kąpieli i pod prysznic jest setki rodzajów- różne marki, różne zapachy, wiele funkcji, jak i form. Nie wiem, jak Wy, ale obojętnie, jak świetny byłby np. żel pod prysznic, nie użyję go do higieny intymnej. Mam do tego inne preparaty, ostatnio całą nową serię Lirene Lactima- micelarny żel, żel ultra- łagodzący oraz terapeutyczny płyn.

Wszystkie trzy są niezwykle delikatne, nie podrażniają, łagodzą ewentualne nieprzyjemne dolegliwości i przede wszystkim odświeżają. Nie zawierają mydła, barwników, parabenów, są bezpieczny dla skóry.

Terapeutyczny płyn do higieny intymnej zawiera nowatorski DUO KOMPLEKS kwasu mlekowego i prebiotyku:
• wspomaga redukcję stanów zapalnych i zaczerwienień. Zawarty w formule naturalny prebiotyk stymuluje odbudowę fizjologicznej mikroflory bakteryjnej, łagodząc podrażnienia i przynosząc ulgę w objawach świądu i pieczenia.
• długotrwale chroni przed nawrotem podrażnień i zmniejsza ryzyko infekcji intymnych. Kwas mlekowy pomaga przywrócić naturalne, kwaśne pH okolic intymnych, zapewniając odpowiednią ochronę przeciwgrzybiczą oraz równowagę mikrobiologiczną.
• delikatnie myje i odświeża miejsca intymne, zapewniając uczucie komfortu przez cały dzień. Dzięki nawilżającym właściwościom gliceryny chroni śluzówkę przed wysuszeniem.

Micelarny fizjologiczny żel do higieny intymnej zawiera innowacyjny DUO KOMPLEKS miceli i kwasu mlekowego:
• delikatnie myje oraz skutecznie i długotrwale odświeża. Formuła micelarna żelu zawiera kompleks łagodnych substancji zmywających, oparty na betainie. Składniki te skutecznie oczyszczają, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości i czystości.
• zapewnia odpowiednią ochronę przeciwgrzybiczą oraz równowagę mikrobiologiczną. Kwas mlekowy, efektywnie regulując prawidłowy balans pH, pomaga przywrócić naturalne, kwaśne pH okolic intymnych. Wspomaga codzienną ochronę przed infekcjami oraz hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu.
• zapobiega wysuszeniu i podrażnieniu śluzówki. Aloes oraz gliceryna dzięki swym nawilżającym i kojącym właściwościom pomagają w łagodzeniu podrażnień i zapewniają komfort optymalnego nawilżenia skóry.


Żel ultra-łagodzący w stanach podrażnień do higieny intymnej
zawiera terapeutyczne połączenie wyciągu z aloesu i kwasu mlekowego:
• zmniejsza objawy dyskomfortu, zapewniając natychmiastową ulgę, łagodząc podrażnienia oraz zaczerwienienia naskórka. Zawartość kojąco – regenerującego wyciągu z aloesu niweluje otarcia naskórka oraz redukuje uczucie pieczenia i świądu.
• chroni przed nawrotem podrażnień. Kwas mlekowy utrzymuje pH okolic intymnych na naturalnym, fizjologicznym poziomie, zapewniając odpowiednią ochronę przeciwgrzybiczą oraz równowagę mikrobiologiczną. Dzięki nawilżającym właściwościom gliceryny, chroni śluzówkę przed wysuszaniem i podrażnieniami.
• delikatnie myje i odświeża miejsca intymne, zapewniając uczucie komfortu przez cały dzień. Oparty na betainie żel zawiera kompleks łagodnych substancji myjących, dzięki czemu skutecznie oczyszcza, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości i czystości.

To który wybieracie dla siebie? Ja wzięłam wszystkie!

1 komentarz:

  1. My też chyba skusimy się na wszystkie, co kupione - nie zginie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...