wtorek, września 02, 2014

PERFEKCYJNY, LECZ DELIKATNY DEMAKIJAŻ

Piękno cery zaczyna się od demakijażu. Skóra nie będzie zdrowa i atrakcyjna bez dokładnego jej oczyszczania. Ten domowy, codzienny zabieg powinien być nawykiem jak mycie zębów.

Skórę należy oczyszczać rano po przebudzeniu, czasem w ciągu dnia, zmieniając makijaż oraz obowiązkowo pod wieczór- obojętnie, czy się malowałyśmy, czy nie. Na twarzy oprócz resztek kosmetyków, zalega kurz, sebum, martwy naskórek, zanieczyszczenia środowiskowe.

Robiąc demakijaż, NIE NALEŻY POCIERAĆ SKÓRY wacikiem, gdyż niszczy się wówczas jej naturalna bariera ochronna. Niestety wiele preparatów myjących nie rozpuszcza brudu, wymuszając właśnie szkodliwe pocieranie. Skutkuje to podrażnieniem cery, szczypaniem, pieczeniem, zaczerwienieniem.

Na rynku kosmetycznym są już dostępne preparaty do demakijażu o delikatnej formule, przeznaczone dla bardzo alergicznej, jak i każdego innego rodzaju cery. Przykładem jest płyn micelarny Optymalna Tolerancja Mixa zawierający micele (połączone oczyszczające molekuły), przyciągające i pochłaniające zanieczyszczenia. Twarz, powieki i dekolt pozostają odświeżone i ukojone. O swoich wrażeniach w czasie jego testowania pisałam tutaj. Od niedawna jest dostępny także w ekonomicznym opakowaniu 400ml.


Moim odkryciem jest także płyn micelarny przeciw przesuszaniu Mixa. Jego skład został wzbogacony gliceryną o właściwościach nawilżających, łagodzących oraz chroniących skórę przed wysuszeniem. Jest niesamowicie delikatny, niesłychanie skuteczny w oczyszczaniu i zadziwiająco pielęgnuje moją cerę. Idealny produkt do demakijażu! Nie ma mowy o pocieraniu skóry i o jakichkolwiek podrażnieniach. Twarz pozostaje czysta, gładka, miękka i nawilżona. To produkt godny polecenia każdej z Was!

Dostępny także w ekonomicznym opakowaniu 400ml w cenie ok. 23zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...