środa, listopada 28, 2012

„WYCINANKI NA GWIAZDKĘ”, Wyd. Jedność 2012

Myślicie już o Świętach? Macie już kupione prezenty, przygotowane świąteczne ozdoby, bombki, stroiki, pomysł na choinkę? Najwyższy czas zacząć wielkie przygotowania!
Proponuję, by w tym roku większość bożonarodzeniowych dekoracji była wykonana ręcznie przez całą rodzinę! Wieczory mamy długie, a zamiast siedzieć przed telewizorem, fajniej będzie usiąść z dziećmi przy dużym stole i trochę się pobawić. Z książeczką „Wycinanki na Gwiazdkę” z łatwością poradzicie sobie z przygotowaniem papierowych gwiazdek, choinki, aniołków, bałwanków, ozdób choinkowych, betlejemskiej szopki, żłóbka oraz dekoracji stołu i okien.

Niech wrócą te wspaniałe czasy, kiedy bliscy spędzali ze sobą długie godziny, rozmawiali, śmiali się, rodzice opowiadali rodzinne historie, dzieci się wygłupiały, wspólnie wykonywało się prace ręczne, a przy tym wszystkim wzmacniały się więzi...

A gdyby tego było jeszcze mało, pomyślcie, jak oryginalnie będzie wyglądać Wasz dom podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia! Będzie z siebie dumni za każdym razem, gdy spojrzycie na własnoręcznie przygotowaną ozdobę ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...