wtorek, listopada 13, 2012

TEST KOKOSOWEGO BALSAMU DO DŁONI BINGOSPA

Kremy do rąk dzielę na grupy: 1. To kremy tłuste, które długo i ciężko się wchłaniają, pozostawiając tłustą warstwę. Efekt to przetłuszczające się dłonie :( 2. Kremy lekkie, szybko się wchłaniają, pozostawiając... suchą skórę, a czasem nawet przesuszoną. 3. Kremy skoncentrowane, optymalnie nawilżają, nie przetłuszczając dłoni. Do tej kategorii należy mój ulubiony krem, którego niezmiennie używam od lat. A jaki jest balsam kokosowy do dłoni BingoSpa?


Według producenta: Balsam kokosowy BingoSpa do dłoni posiada przyjemną, lekką konsystencję i zniewalający kokosowy zapach. Dokładnie nawilża i głęboko odżywia skórę, wzmacnia jej warstwę lipidową. Sprawia, że skóra dłoni na długo zachowa gładkość i delikatność. Balsam BingoSpa wchłania się szybko i równomiernie, wzmacnia osłonę lipidową skóry, ogranicza utratę wody własnej z naskórka. Chroni skórę dłoni przed negatywnym wpływem detergentów i innych czynników środowiskowych podrażniających i wysuszających skórę.

Według mnie: Zapach jest urzekający, choć szybko się ulatnia. Pachnie niesamowicie, dzięki czemu balsamowanie rąk staje się jeszcze bardziej przyjemne. Konsystencja też bardzo mi odpowiada, jest to rzeczywiście balsam. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Dłonie są miękkie i przez chwilę nawilżone. Niestety efekt nawilżenia nie utrzymuje się długo :( Bardzo nam tym ubolewam... Opakowanie jest wygodne i ładne. A produkt, mimo małego efektu nawilżającego, byłby miłym upominkiem.

Do kupienia w sklepie internetowym BingoSpa.

1 komentarz:

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...