poniedziałek, grudnia 19, 2016

"DRZEWO", K. Bajerowicz, Wyd. Nasza Księgarnia 2016


Jeżeli tak jak moje Dzieci i ja, Wy również zachwyciliście się wydaniem "Rok w lesie", musicie mieć i tę książkę- nie- książkę- nowość wydawnictwa Nasza Księgarnia pt. "Drzewo".


"Jak myślisz: po co są drzewa? Czy tylko po to, by w czasie upału dać nam wytchnienie w cieniu? Czy może po to, żebyśmy mogli jeść pyszne orzechy, jabłka i inne owoce? A może po to, żebyśmy mieli drewno na meble i domy? Albo żebyśmy mieli czym napalić w piecu, kiedy jest nam zimno? Jasne, że tak! Sporo, prawda? Ale czy tylko po to są drzewa? Oczywiście, że nie!"


"Drzewo" to zabawa podczas układania wielkiego dębu od korzeni, aż po czubek korony. To radość podczas wykonywania kreatywnych prac plastycznych z wykorzystaniem drzewnych skarbów. To także mnóstwo wiedzy na temat życia roślin i zwierząt.


Książka została wydana w formie kartonowych stron, które na awersie zawierają część układanki, a na rewersie- ciekawostki przyrodnicze lub pomysły do zrealizowania z wykorzystaniem darów natury. Po skończonej zabawie, składa się luźne kartki między okładki, które stanowią jednocześnie teczkę z gumką.
Poznajcie tajemnice wielkiego dębu- odkryjcie jego mieszkańców, zaobserwujcie życie w samym sercu natury!

Kategoria wiekowa: 3 - 9
Ilość stron: 30
Oprawa: twardaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...