sobota, grudnia 06, 2014

DISNEY ON ICE 2014- NASZA RELACJA :)


Dokładnie tydzień temu, 29 listopada z samego rana wyruszyliśmy w długą podróż pełną wrażeń. Zdziwione miny Dzieciaków, mówią same za siebie ;)
"Gdzie nas wiozą?"- kłębiło się pytanie w ich małych główkach.
"Daleko jescze?"- pytały co i rusz, niczym Shrek.
W końcu po 4 godzinkach z małą przerwą na siku, dotarliśmy do celu! Przed Areną Torwar w Warszawie ustawiły się już kolejki. A po co my się tam pchamy? Obejrzeć niecodzienne widowisko "Disney On Ice"!!!Już w zeszłym roku chcieliśmy zobaczyć na żywo bohaterów bajek Disneya, ale ze względu na malutką wówczas Zuzkę i szalejący orkan (pamiętacie?), zostaliśmy ostatecznie w domu. Tym razem, nie mogliśmy przegapić tej okazji.


Było wspaniale! Wrażeń co niemiara! Mój Syn wyczekiwał Myszki Miki i się nie rozczarował. Córka natomiast biła brawo na widok księżniczek Anny i Elsy, mnie szczególnie zauroczył krab Sebastian i oczywiście bałwan Olaf. Jazda figurowa na lodzie, gra świateł i dźwięków, przepiękne, kolorowe kostiumy, zupełnie oddające bohaterów z filmów, oryginalne, znane wszystkim głosy dubbingowe- to było prawdziwe show!
Pierwszy raz w Polsce wystąpiły na lodzie postaci z najpopularniejszego i najbardziej kasowego animowanego filmu wszech czasów, "Krainy Lodu" ze studia Disneya. Oprócz księżniczek Anny i Elsy, bałwana Olafa czy handlarza bryłami lodu Kristoffa, mali i duzi widzowie przypomnieli sobie przygody bohaterów klasycznych animacji Disneya: "Pięknej i Bestii", "Małej Syrenki" i nowoczesnego klasyka: "Zaplątanych"."Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu" to jedno z najbardziej imponujących widowisk serii Disney On Ice:
  • W przestawieniu wystąpiło blisko 50 łyżwiarzy z 7 krajów.
  • Łyżwiarze nosili w sumie 180 kostiumów.
  • W największej scenie grupowej - choreografii do "Na morza dnie" - pojawiły się aż 23 morskie stworzenia, oraz, oczywiście, Ariel i jej siostry syreny, rybka Florek i krab Sebastian.
  • Cała scenografia ważyła aż ok. 7 ton. Jej montaż trwał do 15 godzin. 


To był cudowny, rodzinny dzień, pełen niezapomnianych wrażeń i emocji.
W przyszłym roku przyjedziemy ponownie! Ciekawe, jakich tym razem spotkamy bohaterów disney'owskich bajek...


1 komentarz:

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...