wtorek, grudnia 16, 2014

MIŁOŚĆ DO ZABAWEK Z TEKTURY, CZYLI SKŁADAMY TEKTUROWE SAMOLOTY


Z całą rodziną ulegliśmy modzie na zabawki z tektury! Są stylowe, oryginalne, niebanalne, ekologiczne i w większości- można je dowolnie ozdobić.
Rozwijają zdolności manualne, kreatywność, techniczne myślenie, uczą odczytywania instrukcji, ćwiczą skupienie, cierpliwość, przynoszą radość, jak i łączą pokolenia. Do składania zabawek chętnie zabierają się nie tylko dzieci, ale chyba przede wszystkich dorośli- rodzice, a także dziadkowie ;)


Miłość do tekturowych zabawek zaczęła się od domku z Lidla. Teraz jednak, przeszliśmy na wyższy poziom wtajemniczenia, a raczej emocji z tym związanych. Lubimy się angażować, dlatego wybór padł na zestaw samolotów do samodzielnego składania.


Zestaw trzech samolotów z wieszakiem to zabawka z dobrej jakości brązowej tektury falistej, która jest w 100% ekologiczna. Zadbano, by jej krawędzie były bezpieczne i nie powodowały skaleczeń. Choć przeznaczona jest dla dziecka już od 3 roku życia, montaż wymaga sporej pomocy dorosłego. Ale to w tym przypadku przecież zaleta!Montaż samolotów nie wymaga użycia kleju, ani nożyczek, choć miejscami może okazać się pomocny nożyk do tektury (ale i bez niego dacie radę).


Gotowe modele samolotów dostarczają świetnej zabawy!

Do zestawu trzech samolotów dołączono także tekturowy wieszak, dzięki czemu to już nie tylko zabawka, ale też i piękna i oryginalna dekoracja.A na jutro została nam jeszcze do złożenia tekturowa lokomotywa! Hurrraaa!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...