wtorek, grudnia 03, 2013

TEST EKSTRAKTU PROTEINOWEGO DO WŁOSÓW BINGOSPA

http://www.bingosklep.com/ekstrakt-proteinowy-wlosow-odzywka-kondycjoner-bingospa-p-231.html
  
W ramach współpracy ze sklepem BingoSpa, otrzymałam do przetestowania i wyrażenia swojej oceny ekstrakt proteinowy do włosów.
Moim zdaniem: pielęgnacja włosów bez dobrej odżywki nie istnieje! Ekstrakt proteinowy to właśnie kosmetyk działający na zasadzie odżywki. Ponieważ zawiera proteiny, czyli białka, które działają odżywczo, spodziewałam się co najmniej dobrych efektów. A w rzeczywistości okazało się...
Kondycjoner pachnie świetnie, jak wszystkie produkty BingoSpa. Wybierając tę markę zawsze można mieć pewność, że zapach zrobi pozytywne wrażenie. W przypadku tego kosmetyku szkoda, że zapach tak szybko się ulotnił.
Konsystencja odżywki jest idealna, by bez problemu rozprowadzić ją na włosach, nawet tych splątanych. Po 2 minutach należy dokładnie spłukać, lecz będąc mamą 2 brzdąców, 2 minuty to ja mam na cały zabieg mycia włosów! Trudno więc mi odczekać zalecane 2 minuty, choć w weekendy staram się do tego stosować. Efekty działania ekstraktu nie są piorunujące. Włosy łatwo się rozczesuje, lecz nie są one nawilżone, a nawet puszą się, co jest zawsze moim problemem.
Natomiast największą zaletą tego produktu jest jego opakowanie. Choć duże, jest poręczne, a dozownik jest super praktyczny. Dlaczego standardowo nie sprzedaje się szamponów i odżywek z dozownikiem???!

Zdaniem producenta:
Ekstrakt proteinowy BingoSpa zawiera nawilżające proteiny jedwabiu i odżywcze proteiny mleczne wspomagane działaniem aminokwasów. Zawarte w recepturze hydrolizowane proteiny jedwabiu tworzą na powierzchni włosa, nawilżający, ochronny film.

Ekstrakt BingoSpa wzbogacony jest o aminokwasy budujące i wzmacniające strukturę włosa. Ekstrakt doskonale chroni strukturę włosów przed wysoką temperaturą, promieniami UV i zniszczeniami spowodowanymi codzienne stosowaniem suszarki lub prostownicy.

Po zastosowaniu ekstraktu BingoSpa włosy są gładkie, lśniące i miękko przyjemne w dotyku. Mają mocny, zdrowy wygląd, łatwiej się rozczesują i mniej elektryzują.

Sposób użycia: ekstrakt BingoSpa równomiernie rozprowadzić na umytych, wilgotnych włosach. Po ok. 2 min. dokładnie spłukać.
Pojemność 500 ml

http://www.bingosklep.com/ekstrakt-proteinowy-wlosow-odzywka-kondycjoner-bingospa-p-231.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...