poniedziałek, maja 20, 2019

DZIEŃ DZIECKA


Już za chwilę Dzień Dziecka, a także urodziny Moich Dzieci. Wiąże się to oczywiście z prezentami, a raczej... górą prezentów 😏. Tak, Dzieciaki się cieszą, już odliczają dni, robią listy marzeń prezentowych, a ja z kolei przeszukuję sklepy i wypytuję znajomych o sprawdzone pomysły. Jak co roku, Pociechy od nas na pewno dostaną przeżycie, doznanie, przyjemność, doświadczenie zmysłów 😊. Nie wiemy jeszcze, gdzie się wybierzemy tym razem, ale mózg pracuje 😉. Druga sprawa do ogarnięcia to prezenty materialne- zapraszając gości- małych czy dużych- zawsze pojawiają się pytania: co kupić? Czym interesuje się solenizant? Wtedy najlepiej mieć już przygotowaną odpowiedź!

Cenię sobie sklepy, które cenią mój czas. Czyli takie, w których kupię wszystko, czego szukam, w jednym miejscu. Czasem są to sklepy internetowe, a czasem stacjonarne, kiedy najpierw chcę zobaczyć, czy na pewno dana rzecz się sprawdzi. Jeśli chodzi o sklepy z artykułami dziecięcymi, nikogo chyba nie zdziwi, że prym wiedzie sieć sklepów SMYK oraz www.smyk.com.A czego tam nie ma?! Przede wszystkim SĄ atrakcyjne promocje 😊. Szeroki asortyment obejmuje nawet już kobiety w ciąży, niemowlęta, dzieci starsze, aż po nastolatki. Są zabawki, gry, akcesoria, kosmetyki, ubrania, buty, książki (przy okazji robię i sobie prezent 😆), płyty z muzyką i filmami, pościele, wózki, foteliki samochodowe, a nawet meble, materace i dekoracje wnętrz. Obecne są tam znane marki, na przykład LEGO, Trefl, Fisher- Price, Playmobil, Dumel Discovery oraz marki własne Smyka: Smiki (zabawki), jak i Cool Club (ubrania).

Kupując w Smyku zawsze korzystam z programu lojalnościowego. Wydany 1zł to 1 puzzel. Zebrane 333 puzzle to 10zł rabatu na kolejne zakupy. Poza tym, paragony automatycznie zapisują się na karcie, dzięki czemu nie muszę pamiętać, ani przechowywać ich papierowej wersji. Ale to jeszcze nic w porównaniu do tak zwanego "Drzewa rodzinnego", do którego mogę zaprosić bliskie osoby, które także otrzymają karty lojalnościowe. Dzięki nim będą mogli kupować korzystając ze specjalnych zniżek, dodawać punkty na wspólne konto, a także- to podoba nam się najbardziej!- otrzymują informację, z czego Moje Dzieci by się ucieszyły (tak, dobrze rozumiecie- konkretne dzieci: na Twojej karcie możesz dodać listę prezentów dla swojej pociechy!) 😊.

Jesteśmy już prawie gotowi na kolejny Dzień Dziecka oraz podwójne urodziny... Zaczynamy odliczanie: 10..., 9..., 8..., 7..., ...
🎈🎉🏃💝

3 komentarze:

  1. Mój synek już się nie może doczekać swojego święta. W zeszłym roku w lato bardzo zainteresowały go wszystkie żyjątka na działce, dlatego 1 czerwca dostanie akcesoria do obserwacji owadów tak, aby mógł je wszystkie dokładnie obejrzeć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też nie mogę się doczekać :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...