czwartek, października 26, 2017

"ZASTRZYK REGENERACYJNY" DLA SKÓRY


W okresie jesiennym nie tylko nasza psyche potrzebuje dodatkowej dawki energii. Również naszemu ciału, także skórze przydałby się zastrzyk pobudzający. Dlatego odpowiednio się zaopatrzyłam i w wolny wieczór korzystam z dobrodziejstw marki Lirene, czyli innowacyjnych maseczek.

Napiszcie, jak często stosujecie maseczki? Ja niestety stosuję je rzadko, nie pamiętając o nich przy codziennej pielęgnacji. Dlatego jeśli już mam czas dla siebie (i ochotę, by dopełnić pielęgnację) i decyduję się na maseczkę, musi mieć ona w sobie coś niezwykłego, magicznego, odprężającego, spektakularnego. Coś, co sprawi, że będę się czuła piękna i zrelaksowana. Coś, co zachęci mnie do ponownego domowego zabiegu upiększającego 💆. A najnowsze maseczki Lirene to cała gama produktów: pierwsza odsłona to zastygające, plastyczne formuły peel off dające efekty porównywalne do zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Drugi rodzaj to wygodne w stosowaniu maseczki jednorazowe o jedwabiście kremowych formułach. Trzecią linię stanowią profesjonalne, dwukomorowe maseczki inspirowane rytuałem zabiegowym. Dzięki skoncentrowanej dawce substancji aktywnych, nowe maseczki Lirene oczyszczają, nawilżają, odżywiają i walczą z oznakami upływającego czasu, błyskawicznie poprawiając wygląd i kondycję skóry.
Peel off to nowość na rynku kosmetyków popularnych. W linii znajdziemy 5 rodzajów masek w formie proszku do zmieszania z wodą, zastygającego do plastycznej masy typu „peel off”. Maseczki nawiązują do trendu „do it yourself”, można je przygotować w domowym zaciszu, które staje się gabinetem SPA. Dzięki wyjątkowym składnikom aktywnym i ciekawej formulacji maseczki zapewniają efekty podobne do zabiegów w gabinetach kosmetycznych.


Maseczki jednorazowe to linia wygodnych w stosowaniu masek o jedwabiście kremowych formułach. Peelingi pomogą profesjonalnie oczyścić i przygotować skórę do nałożenia maski o składnikach pielęgnacyjnych, np. rozświetlającej, ultra-nawilżającej czy ujędrniającej. Wyjątkowe składniki aktywne i klasyczne, kremowe formuły sprawiają, że maski są wygodne w użyciu i niezwykle skuteczne, pielęgnując na co dzień i przed „wielkim wyjściem”.


Profesjonalne dwuetapowe zabiegi to linia maseczek zainspirowana zabiegami kosmetycznymi, które można wykonać samodzielnie w domu. W linii znajdziemy innowacyjne dwukomorowe kosmetyki: Migdałowy zabieg ujędrniający (peeling + maska), Hialuronowy zabieg wypełniająco – liftingujący (serm + maska) oraz Mineralny zabieg oczyszczający z zieloną glinką.

Jeśli zastosuję je wszystkie w najbliższym czasie, będę nie do poznania- stanę się piękna i młoda 👄💃.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...