piątek, sierpnia 26, 2016

"RENTGEN", Wyd. Olesiejuk 2016


Jak wiadomo, promienie rentgena nie są obojętne dla naszego zdrowia. A jednak jest pewien rentgen, który nikomu nie szkodzi, a wręcz rozwesela, bawi i uczy! Sięgnijcie po książeczkę z animacjami 3D do podglądania przez małe urządzenie rentgenowskie! Rewelacja!


Jeśli jesteście przeciwnikami książek dla dzieci, które jednocześnie są zabawkami, w tym przypadku prawdopodobnie zmienicie zdanie. Ponieważ TA książeczka pełna jest wartościowych informacji o ludzkim ciele. Podzielono ją na rozdziały, a każdy z nich opisuje odrębny układ, funkcje i narządy naszego organizmu. Treści są krótkie i dostosowane do odbioru przez przedszkolaka i młodszego ucznia. Jest także dużo ilustracji, ale jednak najważniejsze są grafiki, które po przyłożeniu do nich "urządzenia rentgenowskiego", zamieniają się w arcyciekawe, fantastyczne i zabawne animacje 3D!


Książeczka "Rentgen" to sposób na zainteresowanie dzieci ludzkim ciałem, to pierwsze lekcje anatomii i fizjologii, to także fascynująca zabawa, która może być dopiero początkiem przygody z naukami medycznymi ;)


Moje Dzieci, jak i ja sama, bardzo lubimy sięgać po "Rentgen". I jak się pewnie domyślacie, prześwietlamy w domu wszystko, co się tylko da ;) A bardziej kreatywni i utalentowani plastycznie mogą stworzyć swoje grafiki i przy pomocy urządzenia dołączonego do książeczki, zamienić je na animacje!


Świetny, mądry tytuł, polecamy! Rekomendowane też przez Ciocię- radiologa ;)

Kategoria wiekowa: 4+
Ilość stron: 14
Oprawa: twarda

Książkę można kupić w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Znajduje się tam cała, dostępna aktualnie oferta Wydawnictwa Olesiejuk, a rabaty bardzo często osiągają 30%. Książki zamówione przez sklep internetowy można bezpłatnie odbierać w sieci sklepów Księgarnie Świat Książki na terenie całej Polski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...