środa, sierpnia 06, 2014

TEST OWOCOWYCH KĄSKÓW TEENSY FRUITS PLUM


Dzieciaki uwielbiają cukierki i żelki, a to takie cukrowe obrzydlistwo! Oprócz cukru zawierają chemiczne dodatki, nadające atrakcyjny kolor i zapach. Ale jest alternatywa dla niezdrowych żelków i cukierków! To owocowe kąski.

To małe, cienkie, miękkie płatki z owoców. Pięknie owocowo pachną i przepysznie smakują! Zachwycają swą słodyczą dzieciaki, a i dorośli chętnie się nimi częstują :)

Rozmiar kąsków jest idealny już dla rączek i umiejętności chwytnych roczniaka. Jeśli maluch wie już na czym polega gryzienie (a w tym wieku powinien sobie z tym radzić), jest małe prawdopodobieństwo, że się zakrztusi.


Owocowe kąski Teensy Fruits są w 100% naturalne. W składzie 99% stanowią owoce i sok owocowy, a w minimalnych proporcjach występuje jeszcze błonnik owsiany, pektyna, kwas cytrynowy i naturalny aromat.

W opakowaniu Teensy Fruits Plum znajduje się 5 małych saszetek, każda po 10g kąsków. Jest to idealna dzienna porcja dla malca- nie przeje się, brzuszek nie rozboli, i macie pewność, że jest to zdrowa słodycz :)
Saszetki sprawdzają się na spacerach, w podróży, w poczekalni, a nawet na domowej sofie w porze deseru :)

Gdzie takie cudo można kupić? Niestety nie znajdziemy Teensy Fruits Plum w sklepie osiedlowym, ani nawet w hipermarkecie. Ale znalazłam świetne internetowe delikatesy naturalniePyszne.pl, w których kupicie naturalne, zdrowe, ekologiczne, bez zawartości cukru różnorakie produkty spożywcze dla niemowląt i dzieci. Począwszy od kaszek, po soczki, przekąski, obiadki, deserki- wszystko, czego maluchom potrzeba. Polecam!

2 komentarze:

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...