sobota, lutego 09, 2013

TEST KOLAGENOWEJ ŚMIETANKI POD PRYSZNIC BINGOSPA

Według producenta: Śmietanka BingoSpa zawiera czysty kolagen i ekstrakty z morskich alg. Kolagen stanowi 1/3 całkowitej masy białek tworzących tkankę skórną i jest jej najważniejszym składnikiem.
Po 25 roku życia, w komórkach skóry zaczyna ubywać kolagenu, słabną włókna kolagenowe - powoduje to z czasem utratę jędrności i elastyczności skóry. Aby utrzymać skórę w doskonałej kondycji, zachować jej zdrowy i młodzieńczy wygląd, należy systematycznie dostarczać jej kolagenu. 
Algi morskie zawierają proteiny, polisacharydy, polifenole, lipidy, witaminy oraz mikro i makroelementy. Zawierają także chlorofil, chinony, fitosterole i poliaminy. Algi morskie zawierają w sobie wiele białek występujących w NMF czyli naturalnym czynniku nawilżającym. Zapewniają przez to optymalne nawilżenie skóry i nadają jej miękkość oraz elastyczność. Kolagenowa śmietanka BingoSpa pod prysznic o kremowej konsystencji i subtelnym zapachu, to rytuał - relaks dla zmysłów i przyjemność dla skóry - delikatnie myje i pielęgnuje, pozostawiając skórę odżywioną i nawilżoną.
Pojemność 300 ml
Kupisz ją tutaj.
Według mnie: śmietanka pod prysznic kojarzy mi się ze spaloną słońcem skórą i ratunkiem dla niej. Bo przecież podczas wakacyjnych wyjazdów kefir i maślanka (śmietana już nie, ale to co) często koją podrażnione przesadnym opalaniem ciało. Ach, lato... Kiedy ono wreszcie przyjdzie? Jeszcze tyle miesięcy...! Tymczasem przetestowałam kolagenową śmietankę pod prysznic, więc może przejdę do sedna.

Otóż śmietanka ta przyda się i owszem w gorące, letnie dni, ale też jest świetna zimą, jak i o każdej porze roku. Wyglądem przypomina rzeczywiście śmietanę- jest biała i gęsta. Pachnie cudownie, czym nie jestem zaskoczona, gdyż wszystkie produkty BingoSpa, które do tej pory miałam są rzeczywiście niezwykle eteryczne. Zapach ten przyjemnie relaksuje przed snem i pozostaje przez jakiś na skórze. Śmietanka bardzo dobrze się pieni, co lubię w produktach pod prysznic. Do tego nawilża i zmiękcza. Oprócz powyższych samych zalet, śmietanka BingoSpa ma ładne, estetyczne, przejrzyste opakowanie, dzięki czemu widać, ile jeszcze jej zostało.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...