czwartek, sierpnia 10, 2017

DELIKATNE DLA NIEMOWLĄT, DELIKATNE DLA ICH MAMCzy jesteś mamą niemowlęcia?
Czy zauważyłaś u swojego maleństwa suchą skórę?
Czy Twoje maleństwo często się drapie, ma podrażnioną skórę, co utrudnia codzienne funkcjonowanie?
Czy szukać delikatnych produktów pielęgnacyjnych, które nadawałyby się dla maluszka, jak i dla Ciebie?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, ta seria produktów spełni Twoje oczekiwania.

Moje Dzieci cierpią na alergię pokarmową, która objawia się zmianami skórnymi, najczęściej swędzącą wysypką na pośladkach, udach, nadgarstkach i w zgięciach kolan. Wysypka jest na tyle uciążliwa, że mimo przyjmowania leków, potrafi się utrzymywać kilka tygodni. Dzieciaki cierpią i nienawidzą swojej choroby. Dlatego robię wszystko, by im ulżyć. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja, a co za tym idzie łagodzące produkty do stosowania na co dzień.Na początek oczyszczanie, czyli łagodzący olejek do mycia ciała i włosów Atopiance Mixa Baby. Niezwykle delikatny, łagodzi podrażnioną i swędzącą skórę, a przy tym oczyszcza ciało oraz- jeśli wolicie używać jednego produkty do wszystkiego- i włosy. Olejek jest bezzapachowy, hipoalergiczny, o neutralnym pH, z kompleksem 8 kwasów tłuszczowych. Używamy go codziennie pod prysznicem, także ja, bo (kto czyta uważnie bloga, ten wie) również zmagam się z wrażliwą skóra.


Po kąpieli nie można zapomnieć o emulsji łagodzącej do twarzy i ciała Atopiance Mixa Baby. Natychmiastowo przynosi ulgę, nawilżając skórę i łagodząc swędzenie i podrażnienia. Emulsja szybko się wchłania, ma lekką formułę, nie klei się, jest bezzapachowa. Podobnie, jak olejek do mycia, ona także wzbogacona jest kompleksem z 8 kwasów tłuszczowych Omega-8.

Zarówno łagodzący olejek do mycia ciała i włosów Atopiance Mixa Baby, jak i emulsja łagodząca do twarzy i ciała Atopiance Mixa Baby są pozbawione parabenów, etanolu, skład został opracowany i przetestowany pod kontrolą medyczną na skórze wrażliwej. Opakowania zawierają wygodną w dozowaniu pompkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...