środa, listopada 23, 2016

"BASIA I ZWIERZAKI", "WIELKA KSIĘGA BASI I FRANKA 2", Z. Stanecka, M. Oklejak, Wyd. Egmont 2016


Czas pomyśleć o Świętach. Powoli rozkręca się bożonarodzeniowa atmosfera. Lubię w tym czasie oglądać filmy i  czytać książki ze Świętami w tle oraz słuchać kojącej muzyki z dzwoneczkami reniferów 😉 A wracając do książek- mam coś specjalnego dla Waszych dzieci!Serię o Basi zna już wielu z Was, a najnowszy tytuł opowiada właśnie o Bożym Narodzeniu. Wielbiciele Basi pewnie pamiętają, że jest już jedna książeczka na ten temat z ich ulubioną bohaterką w roli głównej. Tym razem jednak jest nie tylko o Świętach, ale i- a raczej przede wszystkim- o zwierzętach! Mało tego, nie tylko przeczytacie i pośmiejecie się z perypetii kilkuletniej dziewczynki i jej rodziny. To wydanie jest wyjątkowe! Będziecie mogli wyciąć i ozdobić naklejkami słonia, dinozaura, konia, wiewiórkę, ślimaka, lwa i innych. Możecie się nimi bawić albo... zawiesić na choinkę!


Książka "Basia i zwierzaki" jest pięknie wydana i nadaje się w sam raz na mikołajkowy prezent 😉

To jednak nie koniec basiowych nowości! W księgarniach znajdziecie drugi, najnowszy tom "Wielkiej księgi Basi i Franka". To rodzeństwo potrafi całkiem dobrze się dogadywać, mimo różnicy wieku oraz płci.W książce przeczytacie o tym, jak Basia i Franek szukali ulubionej przytulanki chłopca, bawili się w spiżarni pełnej smacznych skarbów, udawali pieski, wyruszyli na piknik, oglądali filmy z babcią, wiercili dziurę ze stryjem Grzesiem... W sumie to aż 24 historie! Jedno jest pewne- ich perypetie potrafią rozbawić całą rodzinę.

Seria o Basi to jedna z tych, którą czytamy siedząc wspólnie na kanapie i przytulając się do siebie. Niewątpliwie ciepła atmosfera książki udziela się i nam. Polecamy!

Kategoria wiekowa: 3+
Oprawa: twarda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...