środa, lipca 03, 2013

"PRZEPISY KULINARNE. DIETA 5:2 DR MOSLEYA", dr S. Schenker, M. Spencer, Wyd. Muza 2013


Stosujecie dietę 5:2? Macie już poradnik żywieniowy dr Mosleya? Zamierzacie przejść na ten coraz to popularniejszy sposób odżywiania? Jeśli tak, powinniście zaopatrzyć się w książkę kucharską z przepisami na postne dni. Znajdziecie w niej ponad 150 propozycji dań mieszczących się w dozwolonej normie 500/600 kcal. Śniadania, obiady, kolacje, przekąski. Kanapki, sałatki, zupy, dania główne. Potrawy warzywne, mięsne, rybne. Kolorowe, smaczne i pożywne. Szybkie w przygotowaniu, jak i wymagające trochę czasu.

Każdy podany przepis opatrzony jest ciekawym komentarzem autorek, liczbą kcal oraz wartością odżywczą. Co niektóre dania zostały kolorowo sfotografowane. Ponadto w książce znajdziecie krótkie przypomnienie, czym jest dieta 5:2, wskazówki co, gdzie i kiedy jeść w trakcie dnia postu, alfabet książki kucharskiej 5:2 oraz plany dietetyczne na cały miesiąc.

Ten poradnik opracowały tym razem Mimi Spencer- znana i ceniona brytyjska dziennikarka (współautorka "Diety 5:2 dr Mosleya") oraz dr Sarah Schenker- zajmująca się dietami brytyjskich sportowców, popularna także w tamtejszych mediach. Autorki oczywiście ściśle opierały się na zaleceniach twórcy diety 5:2- dr Mosleya.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...