środa, września 26, 2012

TEST PIELUSZEK DO PŁYWANIA BABYDREAM



Według producenta: Pieluszki zapewniają skuteczną ochronę podczas kąpieli. Posiadają zabezpieczenie przed nasiąkaniem wody. Wyjątkowo praktyczne - prosty sposób zakładania i ściągania pieluszki, po użyciu możliwość łatwego rozerwania szwów bocznych.

Według mnie: w porównaniu do droższych pieluch do pływania znanego producenta, te właściwie niczym istotnym się od nich nie różnią. Zakłada się je jak majtki. Są kolorowe, miękkie, dopasowują się do pupy malucha, nie podrażniają, nie obciskają, dają swobodę ruchu. Jednak co mnie zastanawia w tego typu pieluchach to to, że gdy dziecko się zsiusia, pieluchy przesiąkają od razu, nie zatrzymują moczu. Także podczas pływania, nasiąkają wodą, choć nie pęcznieją. Zakłada się je więc głównie w celu zatrzymania kupki.
Podsumowując, wybierając się z maluchem na pływalnie czy nad morze, jezioro (chociaż raczej już nie o tej porze roku) warto zdecydować się na pieluszki do pływania Babydream. Są dużo tańsze od innych, a do tego praktyczne. Godne zakupu :)

3 komentarze:

  1. Dobrze wiedzieć:)
    A mają też takie rozmiary dla maluszków?

    OdpowiedzUsuń
  2. mnie również dziwi fakt że pieluszki nie trzymają moczu...;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...