niedziela, września 16, 2012

TEST ZABAWKI DO KĄPIELI DISNEY FISHER PRICE- JAKE I PIRACI Z NIBYLANDII

Według producenta: Łajbek to piracki statek Jake’a i jego przyjaciół – teraz można bawić się nim w kąpieli! Po przymocowaniu go do brzegu wanny zaczyna się wesoła zabawa pełna niespodzianek. Użyj pirackiej szalupy jako czerpaka, nalej wodę do dzwonka i patrz, jak spływa do rynienki, tworząc wodną zjeżdżalnię, po której Jake może zjechać do wody! Wlej wodę przez bocianie gniazdo, aby zrobić „deszczowy prysznic” nad pokładem!
W zestawie: statek piracki Łajbek, szalupa-czerpak, figurka Jake’a oraz tryskający wodą Tykający Krokodyl – niech się go boi Kapitan Hak! Wiek od 3 lat.
Według Rysia i mnie: Rysiu ma kolejny powód, by nie kończyć kąpieli... To wleje wodę na zjeżdżalnię wprost do kąpielowego basenu (to super rozwiązanie, gdy ma się prysznic, a maluch wyrósł już z wanienki), to łódką nabiera wodę i wylewa poza burtę, a to Tatuś smokiem zabawnie wyrzuca wodę ze swojej smoczej paszczy. Co na to Jake? Ach, on stoi i patrzy i nadziwić się nie może :) Mnie osobiście zaskoczyła kolorowa i solidnie wykonana łódka, którą można zamocować przyssawkami nie tylko do wanny, ale także do płytek, czy szyby prysznicowej. I tak przyczepiona czeka na Rysiowe codzienne zabawy kąpielowe. I na pewno szybko mu się nie znudzi ;)

P.S. Jeżeli Wasze maluchy nie lubią kąpieli, fajna zabawka sprawi, że zmienią zdanie...


Niniejsza zabawka do kąpieli nawiązuje do serialu Disney Junior „Jake i Piraci z Nibylandii”. Serial „Jake i Piraci z Nibylandii” opowiada o przygodach trójki młodych piratów, próbujących przechytrzyć kapitana Haka i jego towarzysza Swądka. Iza, Fajtek oraz stojący na czele załogi młodych piratów Jake opuszczają kryjówkę na Wyspie Piratów i wraz z papugą o imieniu Czachuś wypływają statkiem Łajbkiem na poszukiwanie zaginionych skarbów. Kapitan Hak jest gotowy zrobić wszystko, aby zdobyć łup jako pierwszy. Dlatego Jake będzie potrzebował pomocy swoich przyjaciół, aby ich przechytrzyć i odszukać skarb.

Serial powstał w oparciu o program wczesnego nauczania , który sprzyja rozwijaniu umiejętności fizycznych, emocjonalnych i społecznych, a także samodzielnego myślenia i dokonywania madrych wyborów.

Kluczowym elementem serialu jest praca zespołowa. Jake i jego załoga wspierają się nawzajem, dając najmłodszym telewidzom wzór do naśladowania. W serialu „Jake i Piraci z Nibylandii” pojawiają się również łamigłówki matematyczne – mali widzowie mają okazję do liczenia, rozpoznawania wzorów, kształtów oraz definiowania wielkości czy odległości.
Dobra zabawa nie może się obyć bez odpowiedniej muzyki – w serialu jest to oryginalna „piracka muzyka rockowa” skomponowana przez zespół The Never Land Pirate Band.

Z okazji premiery 2. sezonu serialu „Jake i Piraci z Nibylandii” kanał Disney Junior przygotował
dla małych widzów niespodziankę. Już 23 listopada wyświetlony zostanie odcinek specjalny pod tytułem „Łajbek uratowany”.
Premiera serialu 19 października, o godz. 7:20 tylko w Disney Junior.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...