środa, czerwca 20, 2018

KSIĄŻKA NA LATO- NOWOŚCI, BESTSELLERY, ZAPOWIEDZI


"Już za kilka dni, za dni parę, wezmę plecak swój i gitaaaaaaarę"- dźwięczy mi w głowie 😄, bo... "Wakaaaaacje! Znów będą wakaaaaacje! Na pewno mam raaację! Wakacje będą znów!" 😎- skaczę z radości!

W końcu- poza wyjazdami, spotkania z Przyjaciółmi i Znajomymi oraz wydarzeniami kulturalnymi- będę mogła nadrobić zaległości czytelnicze, które piętrzą się na półkach od kilku tygodni. Zacieram ręce także na kilka zapowiedzi i nowości wydawniczych. Szykujcie się zatem na nowe, wakacyjne recenzje na moim blogu! Będzie o nowościach wśród książek kulinarnych: o chlebach, plackach, ciastkach, lunchach. Będą wspaniałe, wartościowe tytuły dla najmłodszych: coś, by nie zapomnieć przez wakacje o języku angielskim; o tym, co podsunąć tym, którzy robią pierwsze kroki w samodzielnym czytaniu; pokażę też kolejną interaktywną, świetną książeczkę oraz czytelnicze perełki 😊. Z kolei rodzicom spragnionym dobrych powieści polecę bestsellery ostatnich miesięcy!

A jeśli macie podobne plany, by czytać w każdej wolnej chwili, polecam kolejną akcję promocyjną TaniejKsiążki.pl. TYLKO DZISIAJ, CZYLI 20 CZERWCA!!! Aż do 60% taniej na nowości, zapowiedzi i bestsellery, ale nie tylko! Wchodźcie i kupujcie: http://www.taniaksiazka.pl/t/dobra-ksiazka.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...