poniedziałek, grudnia 04, 2017

IDEALNA KSIĄŻKA NA PREZENT DLA DZIECI 3+


Kultowi bohaterowie, ulubieńcy małych czytelniczek i czytelników powracają w premierach i odświeżonych wznowieniach! Te książeczki to wspaniały dodatek do świątecznego prezentu, jak i uniwersalny pomysł na upominek dla całej przedszkolnej grupy 👬👭😉.


"Elmer. Kolorowe przygody", Wyd. Papilon 2017


 
Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego życiowe motto to: "sprawdźmy", "poszukajmy" i "dowiedzmy się". Umiejętności społeczne, pozycja w grupie i poczucie humoru - za to między innymi dzieci na całym świecie kochają Elmera.


Książki o Elmerze, przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, rozeszły się dotąd na całym świecie w niemal 8-milionowym nakładzie!

Oprawa: twarda

"Reksio. Dobranocka wszech czasów", Wyd. Papilon 2017


Reksio, kultowy bohater serialu animowanego ma już ponad 50 lat! I nadal jest tym samym pomysłowym psiakiem, a jego przygodami zachwycają się kolejne pokolenia dzieci. Reksio i jego przyjaciele mieszkają na wsi i nigdy nie narzekają na nudę. Zawsze trzymają się razem i mogą na się liczyć. Przyjaźń, współpraca, ciekawość świata, szacunek do zwierząt- to wartości, których uczą opowiadania o sympatycznym piesku z łatką.


"Reksio. Wesołe podwórko", "Reksio. Leśna przygoda", "Reksio. Zabawa w chowanego" to pojedyncze opowiadania z tomu "Reksio. Dobranocka wszech czasów". Wydania w mniejszym formacie idealnie układają się na dziecięcych kolankach podczas czytania na dobranoc 👦💤. 


Oprawa: twarda

"Martynka", Wyd. Papilon 2017Zabawne przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój.


Oprawa: miękka

Co myślicie o wznowieniach kultowych tytułów?


1 komentarz:

  1. Ooo Martynka ma nowe wydania? Mam sporo książeczek w serii w domu, jeszcze z dzieciństwa. Iii... chyba te moje bardziej mi się podobają :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...