czwartek, czerwca 08, 2017

CZERWCOWY NIEZBĘDNIK MAMY I DZIECKA


Jakie są najpopularniejsze kosmetyki dla mamy przed wakacyjnym wyjazdem? ...

A jaki produkt pielęgnacyjny jest najważniejszy dla dziecka wiosną i latem? ...
Domyślacie się? Czytajcie dalej!

Większość kobiet, również mam, marzy o pięknych, szczupłych i jędrnych nogach. Prawda czy nie?!
O diecie nie zawsze pamiętamy niestety. Na sport nie zawsze mamy czas i siłę. Na zabiegi brakuje wiecznie pieniędzy. A produkty do smarowania ciała, zazwyczaj nie pomagają. Ale jest coś, co mnie pomyślnie zaskoczyło i co z przyjemnością regularnie stosuję- jest to maska antycellulitowa- skoncentrowany reduktor tkanki tłuszczowej Lirene z przyrządem do masażu. Nie oszukam Was i nie będę wciskać kitu, że po masce schudniecie (no chyba, że będziecie ją jeść, ale tego nie przetestowałam...).


Jednak sama zauważyłam, że po regularnym, codziennym stosowaniu skóra na moich nogach ładniej wygląda, jest gładsza, jędrniejsza, a cellulit jakby się zmniejszył. Czy to efekt sugestii i zmiany w sposobie postrzegania siebie? Nie wiem, ale jestem zadowolona wyraźnie od momentu rozpoczęcia kuracji ze skoncentrowanym reduktorem tkanki tłuszczowej Lirene 😉. I z przyjemnością Wam go polecam!

Kuracji ujędrniającej dzieciom nie trzeba, ale jest coś z czym nie powinny się rozstawać w trakcie kilku słonecznych miesięcy w roku. To oczywiście krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, np. dermo-ochronny krem mineralny SPF 50+ Emotopic.


Rekomendowany jest dla najmłodszych już od urodzenia (jeszcze kilka lat temu nie było takich produktów dla noworodków, gdyż producenci wychodzili z założenia, że oseski nie wychodzą na świeże powietrze. Do tej pory za wiele się nie zmieniło...). Dermo-ochronny krem oparty na 100% filtrach mineralnych zapewnia bardzo wysoką ochronę przed intensywnym nasłonecznieniem oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi- nie tylko słońcem, ale i wiatrem czy mrozem zimą (czasem wtedy też świeci słońce...). Produkt nawilża, łagodzi podrażnienia, świąd, jest idealny dla skóry z AZS. Krem nie brudzi też ubrań, nie zapycha porów oraz nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy.

Emotopic SPF 50+ na stałe stoi w szafkach przedszkolnych moich Dzieci. Są już na tyle samodzielne, że potrafią same posmarować się przed wyjściem na dwór, poza tym wyrabiają już w sobie nawyk ochrony przeciwsłonecznej oraz profilaktyki 😎.


Cieszcie się zatem latem, Drogie Mamy i pamiętajcie o niezbędniku 🙋.
Co byście do niego jeszcze dorzuciły? Macie swoje ulubione produkty pielęgnacyjne na lato, bez których nie możecie się obejść?

1 komentarz:

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...