piątek, września 02, 2016

BIO NAWILŻENIE WEDŁUG LIRENE


"W ciągu doby z naszej skóry wyparowuje ok. 400ml wody"- tłumaczy dr n. biol. Karolina Bazela, szef Laboratorium Naukowego Lirene. By zapobiec utracie nawilżenia i jej skutkom, czyli braku elastyczności, zmarszczkom, szorstkości, nieprzyjemnemu uczuciu ściągnięcia skóry i suchości, trzeba regularnie o nią dbać i nawilżać.

Sposobów i nawilżanych produktów kosmetycznych jest mnóstwo. Możemy wybierać do woli, a w drogeriach ciągle pojawia się coś nowego. Tym razem Lirene proponuje serię BIO NAWILŻENIE, a w niej m.in. ultra nawilżający krem z witaminą E oraz nawilżający żel micelarny z witaminą E.

Ultra nawilżający krem z witaminą E
ma lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Zdawałoby się, że ta lekkość nie zapewni jednak skórze nawilżenia, ale nic z tych rzeczy ;) Nawilża, że hej ;) Krem nadaje się zarówno na noc, jak i na dzień pod makijaż.

Natomiast żel micelarny z witaminą E wzbudził ciekawość moich Dzieci :) Zastanawiały się, co to są za niebieskie kropelki? co one robią? czy one pachną? mówisz mamo, że myją?! Woooow! Taaaak, takie ciekawe produkty ma mamusia w swojej kosmetyczce ;) Żel micelarny rzeczywiście jest dość ciekawy, bo wygląda w swym przejrzystym opakowaniu na zwykły płyn, a jest żelem. Można go stosować do oczyszczania skóry na trzy sposoby:
Sposób 1: bez spłukiwania: nanieść żel na wacik i rozprowadzić kolistymi ruchami na skórze twarzy, szyi i wokół oczu. W przypadku mocnego makijażu przytrzymać kilka sekund.
Sposób 2: z użyciem wody: nanieść żel na wilgotną skórę twarzy i lekko wmasować kolistymi ruchami, następnie zmyć wodą.
Sposób 3: połączyć powyższe dwa sposoby dla lepszego uzyskania efektów oczyszczania ;)

A Wy jakie macie swoje sprawdzone kosmetyki nawilżające? Proszę podzielcie się swoją rekomendacją! Czekam na Was :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...