piątek, stycznia 23, 2015

CZYTANIE TO WYZWANIE


Czytam swoim Dzieciom od zawsze, czyli od ich pierwszego dnia życia. Robię to codziennie, a gdybym jednak zapomniała, czy nie zdążyła, przypomną mi o tym moje Skrzaty. Nie ma dnia bez książki! Dlatego z przyjemnością włączam się w akcję organizowaną przez Anię na blogu 4-us-only.blogspot.com oraz Justynę- http://miejskiewiejskie.blogspot.com - "CZYTANIE TO WYZWANIE". Skąd ten pomysł? Bo jak twierdzą organizatorki "czasami wybór dobrej książki to MISSION IMPOSSIBLE. Dlatego właśnie: CZYTANIE TO WYZWANIE!" .

Celem zabawy jest pokazanie do końca roku, czyli przez następne 52 tygodnie- 52 dobre książki dla dzieci. To zaledwie 1 na tydzień, będę miała trudny wybór...

Każdy z Was może się przyłączyć, do czego zachęcam. Propozycje pokażcie na blogu, Instagramie,  na Facebook'u. Tam gdzie Wam wygodnie. Dajcie znać, co przeczytaliście Waszym dzieciom i dlaczego. Może książka jest fascynująca? Dziecko samo ją wybrało? Ma rysunki Waszego ulubionego ilustratora? Chcecie, żeby inni ją przeczytali? Pokażcie nam, podzielcie się z nami.

I najważniejsze! To nie wyścig, kto pierwszy czy kto więcej. Stawiamy na jakość a nie na ilość.
CZYTANIE TO WYZWANIE  ma być pomocą dla Was-poszukiwaczy dobrej literatury dziecięcej.
Może pod koniec roku uda się nam wspólnie stworzyć ranking najchętniej czytanych książek? Może znajdziemy takie, których historie porwały nawet nas rodziców, choć nie chcieliśmy im dać nawet szansy?


Dajcie nam znać, że wchodzicie w akcje. Napiszcie do nas na adres:

  • atsonia85@gmail.com
  • miejskiewiejskie@gmail.com
Zgłoście się na grupę FB:
I pamiętajcie o:
  • #czytanietowyzwanie
Będzie nam łatwiej się odnaleźć, podyskutować, zaprzyjaźnić.

2 komentarze:

  1. fajny pomysł na to wyzwanie:) może wezmę udział, bo codziennie czytam córce:) zapraszam do mnie na URODZINOWE ROZDANIE Pozdrawiam:) http://pracerecznemamy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. ja się dopisuję bo czytamy tak duuuzo .... :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...