sobota, października 26, 2013

DISNEY ON ICE W POLSCE!

Pokażcie mi chociaż jednego człowieka, który nie kocha świata Disney'a! Mogę się założyć, że nie znacie takiej osoby- ja też nie znam. Bo Disney'a kochają wszyscy mali i duzi :) i to już od kilku pokoleń.

                            

Pamiętam jak jako dziecko, w każdą niedzielę przed południem czekałam na bajkę lub film Disney'a, którą wyświetlali wówczas w TVP. To były dla mnie niezwykłe chwile, podróż w świat fantazji, wesołe przygody ulubionych bohaterów, nasycony kolorami obraz- film animowany idealny, dopracowany w każdym szczególe.

                           

Moim największym chyba marzeniem z czasów dzieciństwa było odwiedzenie Disneylandu! Niestety nie udało się, by marzenie stało się rzeczywistością, ale może uda nam się kiedyś zabrać tam dzieciaki...


                              

Jednak, jeśli też nie możesz sobie pozwolić na podróż do Dineylandu, to UWAGA!- Disney przyjedzie do Ciebie! Może nie tak dosłownie, ale już w grudniu, bohaterowie Disney'a  przyjadą do Polski ze swoim fantastycznym przedstawieniem! Będzie można podziwiać kaskaderskie popisy na lodzie w wykonaniu Zygzaka McQueena, Złomka i całej paczki z filmu „Auta”! Podejrzeć zaczarowane podwodne królestwo Małej Syrenki! Poznać magiczny świat, który odkryją przed nami Dzwoneczek i Wróżka Disneya! Natomiast Buzz Astral, Chudy, Jessie i ich przyjaciele z „Toy Story” włączą się do akcji, planując wielką ucieczkę przed rozwrzeszczanymi dzieciakami z przedszkola „Słoneczko"!

Ta wyjątkowa produkcja Disney On Ice odwiedzi w Polsce dwa miasta. Przedstawienia odbędą się w Łodzi w Atlas Arenie od 3 do 4 grudnia oraz w Gdańsku w Ergo Arenie od 6 do 8 grudnia.

Zaciekawionym Czytelnikom zdradzę kilka szczegółów zza kulis przedstawienia "Disney On Ice: Świat Fantazji":

                              

Liczba godzin, potrzebnych do przygotowania widowiska to aż 12,5!
Ilość godzin, potrzebnych na złożenie produkcji to 3,5- 4 h!
Liczba przedstawień w ciągu roku to aż 300!
Liczba ciężarówek, wiozących sprzęt to aż 13 (16-metrowe przyczepy)!!!
Średnia powierzchnia tafli lodu to długość ok. 36m x 21 m!!!
Całkowita liczba godzin prób łyżwiarzy to aż 500 h!
Liczba odcieni farby, wykorzystywanych w przedstawieniu to aż 79!
Liczba kostiumów w przedstawieniu: 200!

                                
Niesamowite, prawda?!
By dowiedzieć się więcej o Disney On Ice, możesz wejść na strony www.disneyonice.pl i www.alterartshow.pl.

                              

Jeśli chcielibyście wybrać się ze swoją całą rodziną na przedstawienie "Disney On Ice: Świat Fantazji" , zapraszam na swojego bloga 28 listopada. Będę miała dla Was wejściówkę dla 4-osobowej rodziny! Może ona trafić właśnie do Ciebie!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...